Verslas

„Zizi grožio studijos“ įkūrėja Živilė: „Norėjau, kad klientai jaustųsi jaukiai“

Grožio studijos įkūrėja Živilė visada spinduliuoja gera nuotaika bei nuoširdumu
Grožio studijos įkūrėja Živilė visada spinduliuoja gera nuotaika bei nuoširdumu

Prieš mėnesį, spalio 1 d., Aukštoji g. 10 atsidarė „Zizi grožio studija“. Jos įkūrėja Živilė Zaueraitė džiaugiasi, kad pavyko įgyvendinti savo svajonę: „Šią idėja gvildenau jau ilgai, tačiau tam pasiryžau tik rugpjūčio mėnesį. Esu dėkinga ir savo tėčiui, kuris prisidėjo prie mano svajonės įgyvendinimo“.

Nors studija dar nauja, tačiau teikia įvairias paslaugas: čia galima apsikirpti, pasidaryti manikiūrą ar makiažą. „Iš kitų išsiskiriame, nes tai erdvė, kur klientai gali jaustis labai jaukiai. Taip pat mes vieninteliai Klaipėdoje organizuojame įvairias šventes grožio salone“, – pasakojo mergina. Mergvakariai, gimtadieniai, Helovynas, Kalėdų šventė – visa tai galima pradėti švęsti čia. Merginos ateina, pasipuošia, pasidaro fotosesiją ir, su puikia nuotaika, keliauja toliau. Fotosesijų idėjas ir jų įgyvendinimą kuruoja pati Živilė.

„Šioje srityje dirbu jau keturis metus. Noriu, kad mano studijoje būtų daug naujovių, todėl nuolat tobulinuosi bei ieškau įdomių, dar neišbandytų priemonių. Viską, ką atrandu, pirmiausia išbandau ant savęs ir tik tada pasiūlau savo klientėms“, – savo patirtimi dalijasi kirpėja – meistrė.

Grožio studijos darbai nesibaigia ties kirpimu, manikiūro ar makiažo darymu bei švenčių organizavimu. „Mano senelis gamina rūbų kabyklą, kuri vadinsis „Vilties spinta“. Šioje spintoje kabės rūbai bei aksesuarai, kuriuos pardavus, pinigai bus skiriami Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams“, – apie ateities planus pasakojo Živilė.

Pašnekovė prisipažino, kad pradžia nėra tokia lengva, tačiau neketina pasiduoti, o atvirkščiai – mąsto apie didesnius ateities planus ir grožio studijos vystymą.

Darbo laikas: I-V 10:00-20:00; VI 10:00-18:00; VII pagal poreikį

Daugiau informacijos: www.facebook.lt „Zizi Grožio studija“ arba tel.: 861426985