Naudinga žinoti

Žiemą laiptų pakopos gali tapti ypatingai pavojingos

Prieš lipdami laiptais būkite labai atidūs
Prieš lipdami laiptais būkite labai atidūs

Pašalus tampa slidu ne tik kelyje, bet ir automobilių stovėjimo aikštelėse, didžiausią pavojų sveikatai kelia slidūs ir sutrupėję laiptai. Subyrėjusių laiptų pakopų Klaipėdos mieste yra daug. Norint patekti iki daugiabučio durų, tenka pereiti kliūčių ruožą, kuris sukelia nemažai sunkumų. Neretai gyventojai, lipdami tokiomis pakopomis, susilaužo koją ar ranką.

Tokią problemą turėjo ir Kauno g. 15-ojo namo gyventojai. Tačiau dabar jie džiaugiasi naujais laiptais ir jaučiasi saugūs eidami namo. „Mano mamos daugiabučio laiptai buvo prastos būklės, todėl vieną kartą ji paslydo ir susilaužė ranką. Tada pradėjome ieškoti išeities ir džiaugiuosi, kad namo gyventojai priėmė sprendimą susitvarkyti laiptus. Manau, ypatingai žiemos metu, tai yra labai naudinga ne tik pagyvenusiems žmonėms, bet visiems gyventojams“, – prisiminimais dalijosi neseniai tame name gyvenusi Jolita.

Specialistai pataria laiptus suremontuoti kuo greičiau. „Vieni bando tvarkyti laiptus, tačiau su kai kuriais to nebeįmanoma padaryti, yra būtina keisti į naujus. Taip pat nereikėtų per ilgai delsti, kitu atveju galima sulaukti ir nelaimės“, – patarimus dalijo „Vėtrungės būsto“ direktorius Marius Šiaulys.

Norėdami savo name pakeisti laiptų pakopas kreipkitės į namo administratorių arba skambinkite numeriu 870055966.