Rajono problema

Žardės parke nelegaliai išdygo katinų „kotedžai“

Štai tokie katinų "kotedžai" išdygo Žardės parke
Štai tokie katinų “kotedžai” išdygo Žardės parke

Kol Žardės parkas laukia renovacijos, jame atsiranda vis daugiau nelegalių, beglobėms katėms skirtų namukų padarytų iš buitinių atliekų: kartono, plastmasės gabalų, šiukšlių maišų. Kačių „kotedžai“ įrengti nelegaliai ir tai dar labiau papiktino rajono gyventojus.

Netoli parko gyvenantys žmonės jaus seniai bando spręsti problemą dėl laukinių kačių veisimosi Žardės parke, tačiau tam vis sutrukdo kačių mylėtojai, kurie sugalvoja kaip pamaitinti ar globoti šiuos gyvūnus. „Jau seniai turime tokią problemą, negalime net normaliai išeiti pasivaikščioti po parką, nes gali įlipti į kačių ekskrementus. Kažkas jas nuolat maitina ir nesupranta, kad tai sukelia daug nepatogumų netoliese gyvenantiems“, – piktinosi parke sutiktas Algirdas.

Šiai problemai abejinga neliko ir savivaldybė, tačiau net įrengus specialią vietą beglobių gyvūnų maitinimui atsirado žmonių norinčių, kad jų įsiveistų dar daugiau, todėl nelegaliai šalia pristatė mažų namukų.

Norintys prižiūrėti bešeimininkes kates turi žinoti , kad jos gali būti šeriamos tik savivaldybės nustatytose vietose. Taip pat tas asmuo turi nuolat prižiūrėti ir tvarkyti šėrimo vietą. Savavališkai įrengti papildomas vietas gyvūnams yra draudžiama.