Kalba gyventojai

Vilma: „Man gera dovanoti džiaugsmą“

Taikos pr. 44 name gyvenanti pedagogė Vilma, jau kelerius metus per kiekvieną šventę stebina namo gyventojus šiltu, stende pakabintu sveikinimu, o per naujuosius metus puošia net langus, laipinę ir holą. „Iš pradžių, lentoje kabindavau tik plakatą su sveikinimais, o dabar su popieriniais karpiniais puošiu ir laiptinę su holu. Kai matau, kad žmonės patenkinti, net malonu tai daryti“, – pasakojo Vilma.

Moteris atviravo, kad kol vaikai buvo maži ir gyveno kartu, namuose su vaikais susikurdavo šventę: „Nebūtinai tai turėjo būti naujieji metai ar gimtadienis, būdavo ir eilinių vakarų per kuriuos pasipuošdavom. Visada sakydavau, kuo daugiau švenčių, tuo geriau“, – pasakojo Vilma.

Kai vaikai užaugo ir išvyko, kad nenuobodžiauti moteris pradėjo puošti daugiabučio namo laiptinę savo malonumui. „Puošiu ne komerciniais tikslais, darau tai dėl žmonių. Kaip gera girdėti gražius atsiliepimus. Man gera dovanoti džiaugsmą, gerą nuotaiką, bei šypseną – sukurti šventę“, – besišypsodama pasakojo gyventoja. Moteris pridūrė, kad dažnas kaimynas kimba į pagalbą puošiant laiptinę šventėms.

Nors moteris grožį kuria nenorėdama tapti žinoma, tačiau Vilmos darbai neliko nepastebėti. Vienos vietinės kavinukės savininkė paprašė Vilmos puošti kavinę įvairioms progoms. Moteris prisipažįsta, kad jai tai buvo netikėta.

Taip pat moteris džiaugiasi, kad gerą nuotaiką skleisti nori vis daugiau žmonių: „Šalia esantis namas jau antrus metus irgi puošiasi per šventes. Džiaugiuosi, kad ši puošimosi tradicija plečiasi“, – pasakojo moteris.