Kalba gyventojai

Vilma: „Išvalo kiekvieną kampelį “

Prišiukšlinti kiemai, purvinos laiptinės, piktina nemažai gyventojų, tačiau gyvenantys Naikupės 17-ajame name su tokiais rūpesčiais nesusiduria. Šiame daugiabutyje gyvenanti Vilma Volungevičienė teigia, kad jų namo kiemą prižiūrintis „Mano aplinkos“ darbuotojas tai daro labai nuoširdžiai, tarsi ši teritorija priklausytų jam.

„Žmogus įdeda labai daug pastangų, išvalo kiekvieną kampelį ir už tai aš jam esu labai dėkinga“, – pasakojo moteris. Ji taip pat pabrėžė, kad žmonės patys turėtų būti supratingesni ir nešiukšlinti. „Gaila, kad gyventojai negerbia kito žmogaus darbo ir mėto šiukšles kur papuola. Norėdami, kad kiemas būtų švarus, pasirūpinti, manau, turime visi kartu“, – toliau kalbėjo pašnekovė.

„Nesuprantu, kam iš viso reikia prižiūrėti aplinką, jeigu to nedarai tinkamai. Būtent dėl šios priežasties aš labai stengiuosi pasiekti geriausių rezultatų“, – nedrąsiai „Mano aplinkos“ darbuotojas Antanas.

V. Volungevičienė džiaugiasi ir laiptinę valančia mergina: „Nors moteris ir jauna, tačiau išvalo visus kampus, kur, atrodo, net pats nepagalvotum to padaryti. Džiaugiuosi, kad tokie žmonės rūpinasi švara mūsų name“.