Verslas

Vaikų vežiojimas – nauja paslauga Klaipėdoje

Daugelis tėvų susiduria su problema, jog ne visuomet spėja ar turi galimybę nuvežti savo atžalas į mokyklą, darželį ar kitus užsiėmimus. Klaipėdietė Vaida su bendraminčių pagalba sugalvojo įkurti „Vaikobilį“. Tai nauja paslauga Klaipėdoje, kurios pagalba tėveliai nespėjantys vienu metu būti darbe bei nuvežti vaiką iki reikalingos vietos, galės šių situacijų išvengti.

„Tokia mintis kilo jau seniai, tačiau dabar pavyko ją realizuoti. Nuo pat pradžių tikėjau šia idėja, nes vien mano pažįstamų rate buvo labai daug žmonių susiduriančių su šia problema, o man norėjosi ją išspręsti“, pasakojo idėjos autorė Vaida.

Vaikai vežami pagal grafiką, pavyzdžiui, jeigu jis lanko ledo ritulį keturis kartus per savaitę, tai „Vaikobilio“ vairuotojas jį, nuveža į treniruotę ir parveža namo sutartu laiku. „Su tėvais sudarome sutartis, juos supažindiname su vairuotoju, taip pat ir vaikus, kad jie žinotų kas turi juos paimti ir būtų visiškai saugu. Taip pat susitikę su klientais aptariame grafikus ir kitas reikalingas smulkmenas. Supažindiname ne tik su vairuotoju, bet ir aprodome automobilį, kad vaikai žinotų kur įlipti pasibaigus užsiėmimams. Tokiomis priemonėmis stengiamės užtikrinti saugumą“ toliau pasakojo pašnekovė.

Verslo įkūrėjai stengiasi užtikrinti vaikų saugumą. „Vairuotojus atrenkame labai kruopščiai, reikalaujame, kad turėtų vairavimo patirtį ne mažesnę nei 15 metų, taip pat mokėtų bendrauti su vaikais.

Automobiliai yra labai spalvingi, išpuošti specialia „Vaikobilio“ atributika, pagal kurią vaikai gali atskirti transporto priemonę nuo visų kitų.Viename automobilyje yra septynių keleivių vietos, todėl įmonė planuoja vežti ir grupėmis. „Sunkumų iškyla norint vaiką ir jo draugus nuvežti į gimtadienį ar ekskursijas, todėl mes norime tėvams palengvinti kasdienybę ir pasiūlyti naudingą paslaugą“,– sakė Vaida.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę šią nuorodą.