Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Vadybininkas – pagalbininkas visais klausimais

R. Čekienė stengiasi padėti gyventojams visais jiems rūpimais klausimais.

Namo vadybininkas – žmogus, kuris visuomet pirmas eilėje, jei norime, kad mums paaiškintų, patartų ar padėtų išspręsti problemas, susijusias su mūsų gyvenamu daugiabučiu. Tačiau kartais tai tampa žmogumi, kuris gali padėti ir, rodos, situacijoje be išeities. Taip nutiko Klaipėdoje, Baltijos pr. 87 name gyvenančiai porai Birutei ir Vidui.

Daugiabučio kieme vyko asfaltavimo darbai, buvo tvarkomos duobės. Deja, darbininkai nebuvo itin atsargūs: bitumo mase padaryta žala poros automobiliui. Gyventojai nežinojo į ką kreiptis, tad paskambino savo namo vadybininkei Ramutei Čekienei. „Paprašiau truputį laiko situacijai išsiaiškinti, nes ir mes, kaip namo administratoriai, nebuvome informuoti apie šiuos darbus. Paskambinau į savivaldybę ir kontaktą, su kuo reikėtų bendrauti perdaviau buto savininkei“ – situaciją nupasakojo vadybininkė.

Situacija išspręsta sėkmingai, gyventojams žala atlyginta. Pora patenkinta ir jaučiasi dėkinga R. Čekienei: „Norime padėkoti namo vadybininkei už operatyvų mums iškilusios problemos sprendimą“, – sakė gyventoja Birutė. Pati vadybininkė mano, kad gyventojai patenkinti, nes padėjo išspręsti problemą, nesisijusią su tiesiogine veikla.