Kalba ekspertai

Už kokybišką priežiūrą atsidėkoja padėkomis

Daugiabučių namų administratoriai sulaukia vis daugiau gyventojų padėkų už laiku ir tinkamai atliekamus darbus
Daugiabučių namų administratoriai sulaukia vis daugiau gyventojų padėkų už laiku ir tinkamai atliekamus darbus

Klaipėdoje daugiabučius namus prižiūrinčių įmonių specialistai teigia pastebintys naują tendenciją. Jau kurį laiką jie sulaukia vis daugiau gyventojų padėkų už laiku ir kokybiškai atliktus daugiabučio remonto darbus, gražiai sutvarkytą aplinką ir kitokią pagalbą sprendžiant daugiabučių priežiūros problemas.

Bendrovės „Mano būstas“ Klaipėdos regiono vadovė Vaida Žvikienė patvirtino, jog įmonė iš tiesų sulaukia vis daugiau daugiabučių namų gyventojų skambučių, kuriuose žmonės reiškia padėkas pastatų priežiūros specialistams. Jos teigimu, vien tik Klaipėdoje per mėnesį sulaukiama apie 50 padėkas reiškiančių žmonių skambučių.

„Peržiūrėjome šių metų klientų padėkas ir pamatėme, jog gyventojai dažniausiai dėkoja mums už laiku ir kokybiškai atliktus namo remonto darbus, nepriekaištingai prižiūrimą kiemo teritoriją, švarią laiptinę, operatyvų reagavimą į skubius avarinius iškvietimus. Be abejo, kiekviena tokia padėka ne tik džiugina, bet ir yra geriausias įrodymas, jog daugiabučių namų gyventojams teikiame tokias paslaugas, kokių jie ir tikisi. Kita vertus, kiekvienas nuoširdus atsiliepimas apie kokybišką namo priežiūrą yra tarsi avansas“, – sako „Mano būsto“ Klaipėdos regiono vadovė.

V.Žvikienės teigimu, padėkas reiškiantys gyventojai labai dažnai per Klientų informavimo centro operatores prašo asmeniškai jas perduoti vienam ar kitam darbuotojui. Beja, kartais pasitaiko ir gana kurioziškų prašymų, kai pastatų ar teritorijos priežiūros specialistų darbu patenkinti gyventojai ne tik dėkoja už atliktus darbus, bet ir reikalauja, kad vadovybė jiems išmokėtų skatinamąsias premijas.

Tai, jog uostamiesčio gyventojai teigiamai vertina administruojančių įmonių pastangas namų priežiūros srityje, patvirtina ir šiemet atlikta tarptautinės tyrimų kompanijos TNS visuomenės nuomonių apklausa, kurioje dalyvavo apie 1000 respondentų. Jos metu paaiškėjo, kad vis daugiau gyventojų „Mano būstą“ įvardina kaip patikimą ir profesionalų daugiabučių prižiūrėtoją.

Apklausos duomenimis, įmonės darbu Klaipėdoje patenkinti 65 proc. respondentų ir tai yra beveik ketvirtadaliu daugiau, nei prieš 5 metus, kai įmonės darbus teigiamai vertino tik 41 proc. apklaustųjų.