Paslaugos

TOP 3 kavinės, iš kurių Klaipėda atrodo įspūdingiausiai

Klaipėda savo miesto gyventojams bei svečiams gali pasiūlyti didelį įvairių kavinių bei restoranų pasirinkimą. Juose lankytojai turi galimybę rinktis nuo armėniško iki azijietiško maisto virtuvės. Visgi, Klaipėdos vardas yra neatsiejamas nuo jūros ir vandens, taigi pateikiame jums TOP 3 vietas, kuriose užkandžiaudami galėsi džiaugtis įspūdingiausia panorama.

„Ateik ateik“

Vėtros gatvė 8

„Ateik ateik“ – jauki kavinukė įsikūrusi gana ramioje, bet ir stebuklingoje vietoje: Melnragėje, prie šiaurinio molo. Čia kiekvienas užsukęs gali rasti įvairių užkandžių, gaiviųjų gėrimų, kavos bei ledų.

Ši vieta kuria savitą , nostalgišką ir gal kiek bohemišką atmosferą. Dėl gana dažnai vasaros vakarais grojančios salsos ritmų muzikos čia galima pasijausti kaip Kolumbijoje, arba mažų mažiausiai Ispanijoje.
„Ateik ateik“ yra mažas stiklinis namelis, iš kurio puikiai matosi Baltijos jūra, plaukiantys laivai ar vandens sporto entuziastai, mat visai šalia yra įsikūrusi banglenčių mokykla. Kavinė internete save apibūdina labai poetiškais žodžiais: „Būsiu saulės, vėjų, audrų ir tavo gyvenimo dalimi. Čia visada lauksiu į gimtąjį miestą atplaukiančių laivų, matysiu besikeičiančią jūrą, seksiu metų laikus, švęsiu gyvenimą su šeima ir draugais leidžiantis saulei, šviesų prieblandoje. Šoksiu kartu su tavo pėdomis skambant jazzo, fanko, rokenrolo garsams. Net esant audrai ar lietui aš būsiu čia ir įkvėpsiu Tave rytojui.“

Jei dar neapsilankei šios vietos, privalai tai padaryti. Patariame pradėti nuo saulėlydžio stebėjimo!

„Meat lovers“

Danės g. 1 (Šiaurinis ragas – Senoji Perkėla)

„Meat lovers“ – ne tik restoranas su puikiu maistu, bet ir nepakartojama vieta. Sėdint restorano viduje, arba ant stogo įsikūrusioje terasoje galima stebėti ne tik nuolat judančius, prisišvartuojančius keltus, Smiltynės miškus, bet ir ryškius ir labai svajingus saulėlydžius. Restoranas siūlo puikiai suderintą meniu, kurio viršūnėje nuostabaus skonio mėsainiai.

Štai kaip internete yra apibūdinamas „Meat lovers“: „Atrask naujus skonius įkvėpiančioje vietoje, kur laikas sustoja ir praplaukia laivai. Čia viskas apie mėsą ir bičiulius – puiki vieta užkąsti, išgerti ir pabūti. Tiesiog sek savo „Meat lover‘s“ intuiciją“.

Jei čia dauguma apsilanko dėl nuostabaus skonio maisto, pagalvok kokį riebų pliusą prideda panorama!

 „Pilies uostas“

Priešpilio gatvė 4

Po prabėgusios Jūros šventės šį restoraną galima pavadinti prezidentiniu, nes čia kartu su savo žmona pietavo naujasis Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda!

Restoranas „Pilies Uostas“ savo lankytojams siūlo jūros gėrybių ir kepsnių asortimentą. Šioje vietoje yra puoselėjamos svetingų sutiktuvių ir gardžių vaišių tradicijos, kai iš tolimųjų klajonių po jūras ir marias grįžtantys keliautojai dalinosi prie stalo neregėtomis istorijomis. Čia iki šiol vėjas kvepia nuotykiais ir žadina apetitą. Subtilūs restorano „Pilies uostas“ prieskoniai – praeities ir dabarties sankirta: šalia – XIII amžių menanti senoji Klaipėdos piliavietė, o už Danės krantų šurmuliuoja šiuolaikinis uostamiestis. Kai pajusite jūrinę nuotaiką, sustiprinsime įspūdį šviežiai paruoštais patiekalais. Meilė maistui ir Klaipėdai skatina mus pasirūpinti, kad kiekvienas svečias būtų sotus ir patenkintas.

Jei esate tikras autentiškumo ir nuotykių mėgėjas, apsilankykite „Pilies uoste“!