Paslaugos

TOP 5 vietos jūsų šventei pajūryje

Vasara – populiariausias laikas švęsti svarbias progas: krikštynas, vestuves ar įmonės darbuotojų susitikimus. Klaipėdoje ir aplink ją šventes organizuoja ne tik šio miesto gyventojai, bet ir žmonės, specialiai atvykę iš kitų Lietuvos miestų.  Jau penkerius metus švenčių organizavimo ir dekoravimo srityje besisukanti „August Wedding Agency“ vadovė Vilma Zalanskaitė išrinko 5 vietas, kuriose surengę savo šventę džiaugsitės ne tik gražia aplinka, bet ir nerealia atmosfera.

  1. „Vyšnių dvaras“

Istorija ir ramybe dvelkianti vieta šalia stūksančio Gintarų piliakalnio, kairiajame Minijos krante.

Jauki, 52 kv. m. baltoji salė puikiai tinka nedideliam verslo pasitarimui, mokymams ar asmeninei šventei. Natūralaus medžio baldai, švelni spalvų gama ir pagrindinis akcentas – židinys, kuria solidžią ir jaukią atmosferą. Vienas salės akcentų – centre stovintis didelis apskritas stalas, prie kurio gali susėsti 14–16 žmonių, ypač tinka iškilmingoms progoms.

Didžioji salė yra pati erdviausia (180 kv. m), joje vyksta verslo renginiai ir privatūs pokyliai.

Adresas: Pušyno g.14, Gintarų km., Kretingos rajonas

  1. „Tenženė“

„Tenženė“ – tai Vakarų Lietuvoje, pusiaukelėje tarp Palangos ir Kretingos, Rūdaičių kaime esanti sodyba, įkurta svečiams, išskirtinai vertinantiems gamtą, poilsį ir privatumą. Sodybos kompleksą sudaro: 2 pokylių salės ir pirtis.

Pokylių salė „Provansa“ – erdvi, šviesi 140 kv. m. klasikinio provanso stiliaus pobūvių salė, talpinanti iki 100 svečių. Taip pat yra įrengta jauki 60 kv.m. salė su išėjimu į privatų vidinį kiemelį, kuriame galėsite pasigrožėti šviečiančiu fontanu.

Pokylių salė „Klasika“–  klasikinio stiliaus salė, talpinanti 35 – 40 svečių.

Adresas: Sodžiaus g. 85, Rūdaičiai, Kretingos raj.

  1. „Memelio dvaras“

Pokyliams ir konferencijoms, kitoms Jūsų šventėms bei renginiams skirta vieta. Memelio Dvaras yra privataus parko teritorijoje, vaizdingame Minijos vingyje su pušynu, kuris apima beveik 4,00 hektaro plotą. Salėje prie stalų telpa iki 120 žmonių, nakvynę suteikia iki 100 asmenų. Kompleksą sudaro 4 pastatai: didžioji pokylių-konferencijų salė, atskiri poilsio apartamentai, pirtis su sauna ir kubilu bei restorano virtuvė.

Adresas: Liaunų kaimas, Liaunų g. 2

  1. „Brastadvaris“

Netoli Klaipėdos, Minijos upės regioniniame parke esanti provanso stiliaus sodyba – „Brastadvaris“. Sodyba įsikūrusi jaukiame Lankupių kaimelyje Priekules sen. , kuris driekiasi palei Minijos upės krantą. Čia yra veikiantis vokiškas pėsčiųjų tiltas per Minijos upę, šalia įteka upė Veiviržas ir Vilhelmo kanalas su šliužais, kurių pažiūrėti veržiasi daugelis atvykstančiųjų.

Sodyba „Brastadvaris“ užima 76 a. plotą.  Sodyboje „Brastadvaris“ jūsų laukia naujai įrengti apartamentai, kuriuose gali apsistoti 50 žmonių ir ištaiginga Provanso stiliaus salė talpinanti 80 žmonių. Čia taip pat veikia profesionali virtuvė.

Adresas: Šapalo g. 43, Lankupių k.

  1. „Viva Lavita“

Tai – restoranas, įsikūręs 70 metrų aukštyje, pačioje Klaipėdos širdyje, „Amberton Hotel Klaipėda“ viešbučio K-centro 20 aukšte.

Šio restorano svečiai gali mėgautis ne tik plačiu egzotiškų patiekalų pasirinkimu ir dideliu kokteilių asortimentu, bet ir nuostabia Kuršių nerijos, uosto bei Baltijos jūros panorama.

Maisto gaminimas čia taip pat tampa dėmesį prikaustančiu reginiu, kadangi restorane patiekalai ruošiami atviroje virtuvėje. Restorano šefai kviečia paragauti tiek klasikinių, tiek ir egzotinių patiekalų ar jūros gėrybių. Be to, čia vienintelė vieta visoje Klaipėdoje, kur lankytojams patiekiami krokodilienos kepsniai.

Čia galite organizuoti įvairius renginius: tiek verslo susitikimus ar prezentacijas, tiek ir vestuves. Prireikus galėsite išsinuomoti visą restoraną didesnėms iškilmėms.

Adresas: Naujojo sodo g. 1a