Kalba gyventojai Šiandien rajone

Šventės gyventojams nesugadino net blogas oras

Galima būtų sakyti, kad Šturmanų g. 20 daugiabutis – niekuo neypatingas tačiau to paties tikrai negalima pasakyti apie jo gyventojus. Rugpjūčio 10-ąją jie atšventė savo namo 30-ąjį gimtadienį. Tikrai rastume „vyresnių“ daugiabučių, tačiau kaimynai susivienijo – jiems tai buvo puiki proga susitikti, pabendrauti.

„Idėja kilo todėl, kad ant namo labai aiškiai raudonom plytom įrašyta pastatymo data ir kiekvieną dieną ją gali matyti. Šiemet kaip tik paskaičiavom – o, jau trisdešimt metų. Pagalvojau, kad reikia paminėti. Įsivaizduoju, kad jei nebūtų tos informacijos ant sienos, tai nebūtų ir šventės“, – pasakojo šventės iniciatorius Andrius.

Šventės dalyviai viskuo rūpinosi patys: stalais, kėdėmis, muzika, griliu. Gyentojai kreipėsi ir į daugiabutį administruojantį „Jūros būstą“. Pastarasis prie šventės ketino prisidėti vaikams padovanodamas batutą, aplinką papuošti balionais, o viskam pasibaigus – sutvarkyti teritoriją. Deja, batuto taip ir neteko pripūsti.

„Labai gaila, bet užklupo lietus, todėl šventė nebuvo visiškai sklandi, negalėjome pripūsti batuto. Tačiau gyventojams nuotaikos tai nesugadino“, įspūdžiais dalijosi „Jūros būsto“ klientų asmeninė vadybininkė Julija Sorokina.

Nuo lietaus šventės dalyviai slėpėsi kaimynės namuose, tad tai tapo puikia dingstimi ir pasisvečiuoti. Lietui nurimus, šventę gyventojai tęsė lauke.

Vadybininkė džiaugėsi galimybe prisidėti prie šventės, gyventojų iniciatyvumu: „Tikrai labai smagi idėja, graži vizija. Šventės metu visi buvo smagiai nusiteikę, nešėsi vaišes, bendravo, dalinosi prisiminimai.“

Andrius sakė, kad nepaisant nedidelio gyventojų akyvumo, kitąmet šventę norėtų suorganizuoti vėl. „Tie, kas atėjo, visiems patiko, todėl kitą vasarą, galvoju, būtų smagu šventę pakartoti“, – sakė gyventojas.

O kokias šventes su kaimynais minite Jūs? Pasidalinkite!