Metų kaimynas 2017

Sulupės g. gyventoja Virginija: „Norisi, kad aplinka kurioje gyvenam būtų graži“

Veikli moteris darbų stoka skųstis negali
Veikli moteris darbų stoka skųstis negali

Sulupės g. 13 a name gyvenanti Virginija Ališauskienė išgirdusi, kad yra nominuota „Metų kaimynų“ rinkimuose, nustebo. „Na taip, rūpinuosi namo aplinka, tvarkausi. Tikrai labai smagu, kad esu nominuota, tačiau nesitikėjau“, – šypsodamasi sakė moteris.

Virginija tikra namo tvarkdarė – valo laiptinę, šluoja, valo langus, sodina gėles prie laiptinės. Šalia namo augančiais krūmynais irgi pasirūpina: „Labai jau išsikeroję tie krūmai, negražiai atrodo. Pernai kartu su vyru genėjom, šiemet teko vienai. Norisi, kad aplinka kurioje gyvenam būtų graži, sutvarkyta“, – pasakojo Virginija.

Gyventoja patikina, kad niekas jos šių darbų padaryti neprašo, ji pati noriai imasi veiklos. Ir viskas tik dėlto, kad būtų gražu.

„Ir dirbu, ir anūkais pasirūpinu ir, kai tik galiu, prie namo pasitvarkau. Vaikštau su skuduriuku ir vis ką nors pavalau“, – veiklos stoka Virginija tikrai negali skųstis.

Moteris aktyviai įsitraukia ir į kitus darbus– kalbasi su kaimynais, tariasi dėl namui reikalingų darbų: „Kaimynai labai geri, pasitariam ir padarom. O jei kas ko ir nenori, vistiek imam ir padarom“, – šypsodamasi sako Virginija.