Šiandien rajone

Šlapios grindys liks praeityje

Taikos pr. 112 keičiami variniai gyvatuko vamdžiai
Taikos pr. 112 keičiami variniai gyvatuko vamdžiai

Grįžus namo pamatyti šlapių grindų nenorėtų niekas. Štai Taikos pr. 112 – ajame daugiabutyje gyvenantis Vadimas prisiminė: „Vieną vakarą grįžtame su žmona namo ir įėję į butą pamatome, kad ant grindų pilna vandens. Tai privertė mus sunerimti ir pasijusti nepatogiai, todėl iš karto kreipiamės į specialistus.“

Specialistai nedelsdami reagavo į gyventojo prašymą. Atvykę pastebėjo nupuvusius varinius gyvatuko vamzdžius, tad jie buvo pakeisti į daugiasluoksnius. „Variniai ar metaliniai vamzdžiai negali reaguoti su betonu ar metalu, nes kitu atveju jie nupūva. Dėl šios priežasties naudojame šiuolaikiškus, daugiasluoksnius, kurie yra atsparūs išoriniams veiksniams, tokiems kaip betonas“, – pasakojo darbus atliekantis santechnikas Virgilijus Rekašius.

Problemas, susijusias su vamzdžiais, sukelia ir labai kalkėtas vanduo. Deja, Klaipėda negali pasigirti mažai kalkių turinčiu vandeniu, todėl dėl išėstų varinių vamzdžių bei vonioje varvančio vandens kenčia nemažai daugiabučių gyventojų.

„Labai džiaugiuosi, kad pagaliau bus sutvarkyti gyvatuko vamzdžiai, nes iki tol nespėdavau valyti šlapių grindų. Taip pat išgyvenau dėl savo saugumo, juk vanduo galėjo sušlapinti kokį nors elektros prietaisą“, – pasakojo darbus stebėjusi Silvija.

Jeigu turite panašių problemų galite kreiptis į namą administruojantį vadybininką arba skambinti numeriu                8 700 55 966.