Naudinga žinoti

Šildymo sezonas – jau ant nosies

Daugiabučiai namai, prižiūrimi „Vėtrungės būsto“, „Danės būsto“, „Klaipėdos būsto“ ir „Jūros būsto“ tinkamai paruošti artėjančiam žiemos sezonui. Pasirengimo darbai truko apie 5 mėnesius ir buvo užbaigti rugsėjo pabaigoje.

Kol šildymo sezonas daugiabučiuose neprasidėjo, verta prisiminti būtinus veiksmus, kurie užtikrins sklandų šildymo sistemos veikimą.

Atlikus pasiruošimo šildymo įjungimui darbus, šildymo sistemoje kartais susikaupia oras, kuris kyla į viršų. Dėl šios priežasties dalis daugiabučio radiatorių nešyla, tad gyventojai, įsikūrę viršutiniuose namo aukštuose, turi jį išleisti. Arba kitaip – nuorinti bute esančius radiatorius.

Šildymui sureguliuoti skiriamos 5 darbo dienos. Dėl nuorinimo darbų yra galimybė kreiptis į savo namo vadybininką – ši paslauga priklauso bendriems namo priežiūros darbams.

Jei šildymo sezono paskelbimo metu ketinate išvykti ilgesniam laikui – informuokite kaimynus, palikdami jiems savo kontaktinius duomenis arba kreipkitės į namą administruojančią įmonę. Kreiptis dėl šildymo pajungimo turėtų ir tie gyventojai, kurie praėjusiais metais dėl to turėjo problemų.

Primename, kad šildymas name įjungiamas tada, kai 3 paras iš eilės vidutinė lauko paros temperatūra yra žemesnė nei 10 laipsnių ir miesto savivaldybė įsakymu paskelbia šildymo sezono pradžią. Praėjusiais metais šildymas Klaipėdoje buvo įjungtas spalio10 d.

Visais su šildymu susijusiais klausimais galite kreiptis klientų aptarnavimo telefonu: 8 700 55 966.