Kalba gyventojai

Santechnikams – maloni padėka

„Labai džiaugiuosi, kad yra tokių vadovų. Šaunuolis! Pasidarbavo kaip savo namuose, spaudžiu dešinę ranką už puikų darbą“
„Labai džiaugiuosi, kad yra tokių vadovų. Šaunuolis! Pasidarbavo kaip savo namuose, spaudžiu dešinę ranką už puikų darbą“
Rumpiškės g. 20A daugiabutyje prieš kurį laiką iškilus problemoms su vandens tiekimu, prireikė operatyvios „Mano būsto” pagalbos. Gyventojai dabar sako galintys paneigti bet kokius mitus, esą darbininkai nesiskubina važiuoti: jų iškviesta santechnikų brigada problemą išsprendė akimirksniu.

Gyventojas prisimena, kad pakeitus name vamzdžius sustojo vandens tekėjimo srovė. „Paskambinau namą administruojančiai vadybininkei Linai ir paprašiau santechnikų kontaktų, kad galėčiau pranešti apie iškilusią problemą“, – pasakojo pašnekovas.

Vadybininkei davus „Mano būsto” santechnikų brigados vadovo numerį, vyras iškart paskambino Rimantui Seniūnui ir papasakojo apie gedimą. „Vadovas su savo brigada labai greit atvažiavo ir pats nepabijojo lįsti į sandėlį ir sutvarkyti gedimą,“ – prisimena namo gyventojas.

Vyriškis pridūrė, kad R. Seniūnas ne tik darbštus, bet labai kultūringas vadovas. Šauniai ir gražiai bendravo tiek su gyventojais, tiek su santechnikais.

„Labai džiaugiuosi, kad „Mano būste” yra tokių vadovų. Šaunuolis! Pasidarbavo kaip savo namuose, spaudžiu dešinę ranką už puikų darbą“, – džiaugėsi gyventojas.