Kalba ekspertai

Renovacija vyksta sklandžiai

Sulupės 7-ąjame name vyksta atnaujinimo darbai
Sulupės 7-ąjame name vyksta atnaujinimo darbai

Sulupės gatvėje rudenį buvo pradėti 7-ojo namo atnaujinimo darbai. Šis daugiabutis griauna mitus apie renovacijos metu kylančias problemas, nes kol kas su jomis nesusiduria. „Renovacijos procesas vyksta sklandžiai, nes rangovai nebankrutuoja, o bankas be jokių trikdžių padengia visas išlaidas“, – sako „Jūros būsto“ pastatų administravimo vadybininkė Jūratė Kontrauskaitė.

Atnaujinimo darbus vertina teigiamai ne tik specialistai, bet ir patys gyventojai. Štai Elena teigia, kad rezultatą jau mato, o pasibaigus renovacijai tikisi gauti kur kas mažesnes sąskaitas už šildymą. „Šiuo metu jau sutvarkyti vamzdynai bei elektros instaliacija, kiekvieną dieną mūsų name aktyviai vyksta darbai, todėl galime tik džiaugtis ir laukti galutinio rezultato. Tikiuosi, kad darbams pasibaigus mokėsiu kur kas mažiau, nes šį mėnesį už šildymą gavau beveik 59 eurų sąskaitą“, – pasakojo gyventoja.

Moteris taip pat dalinosi savo draugų patirtimi, kurie šią žiemą gyvena jau atnaujintuose daugiabučiuose. „Mano draugė, gyvenanti Debreceno gatvėje, atnaujintame daugiabutyje, už šildymą daugiau kvadratų turinčiameį bute sumokėjo tik 8 eurus. Labai tikiuosi, kad mums bus lygiai taip pat“, – sako Elena.