Kalba ekspertai Šiandien rajone

Po renovacijos namo vaizdas džiugina net prašalaičius

Gyventojai gali džiaugtis ne tik gražiu vaizdu, bet ir jaukesniais namais, kuriuose šilčiau

Juodkrantėje esančio L. Rėzos 24A name nesesniai baigti renovacijos darbai. „Jūros būstas“ kartu su daugiabučio gyventojais nusprendė atlikti namo atnaujinimą, kadangi namo būklė buvo išties apverktina.

„Gyventojai buvo visu šimtu procentų už renovaciją, kadangi sienos buvo kiauros, vėjas pro plyšius skverbėsi į vidų, stogas bėgo“, – pasakojo „Jūros būsto“ Klientų asmeninė vadybininkė Jūratė Kontrauskaitė.

Renovacijos metu buvo atnaujintas bei apšiltintas fasadas ir stogas, sutvarkyta nuotekų sistema. Gyventojų aktyvumas ir noras bendradarbiauti, padėjo renovaciją užbaigti be didelių nesusipratimų, o didžiausią džiaugsmą kelia – ne tik šiltesnės sienos, bet ir gražus fasadas. Buvo stengiamasi išlaikyti Kuršių Nerijai būdingą architektūrą, todėl gautas rezultatas – išties puikus.

„Namas yra Juodkrantės centre ir prie pat gatvės, o atrodė nekaip. Po renovacijos, tiek vietiniai gyventojai, tiek svečiai sustoja ir gėrisi šiuo gražiu, atnaujintu namu. Kai paklausiau klientų, kaip dabar, ar šilta, tai labai džiaugiasi, kad šilta ir jauku.“, – sakė vadybininkė.

Dabar šio daugiabučio gyventojai džiaugiasi puikiu rezultatu. Jie gali grožėtis ne tik estetiniu vaizdu, bet pajuto ir finansinę naudą – jau šio šildymo sezono metu gyventojai už šildymą gauna mažesnes sąskaitas.

Namo fasadas atnaujintas, atsižvelgiant į vietinę architektūrą ir dabar džiugina ne tik vietinius, bet ir svečius