Šiandien rajone

Per vėlines mieste eismo pokyčiai

Eismas organizuojamas viena kryptimis
Eismas organizuojamas viena kryptimi

Lapkričio 1-2 d. Klaipėdos miesto savivaldybė gyventojus informuoja, kad bus keičiama eismo organizavimo tvarka Joniškės ir Lėbartų kapinių zonoje. Siekiant išvengti transporto spūsčių eismas organizuojamas viena kryptimi.

Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis dažniau kursuos autobusai. Jie važiuos kas 5-7 minutes. Arčiau prie kapinių bus leidžiama privažiuoti tik neįgaliesiems.

Individualių transporto priemonių eismas Joniškės gatve iš Mokyklos gatvės pusės bus draudžiamas. Šia kryptimi judės tik visuomeninis transportas.

Automobilių vairuotojai, važiuojantys į Joniškės kapines iš pietinės miesto dalies, turėtų važiuoti Vilniaus plentu, Klaipėdos–Palangos keliu, Klemiškės arba Liepų gatve į Joniškio gatvę, važiuojantys į Joniškės kapines iš šiaurinės miesto dalies turėtų važiuoti Liepų gatve ir sukti į Joniškės gatvę.

Bus ribojamas transporto eismas nuo viaduko (Rimkų gatvės ir Palangos–Šilutės plento) link Lėbartų kapinių. Automobilių vairuotojai, važiuojantys į Lėbartų kapines, galės nuvažiuoti: Kiškėnai – Lėbartų kapinės; Dovilai – Lėbartų kapinės; Šernai – Lėbartų kapinės; Rimkai – Lėbartų kapinės; Šilutės pl. (kryptis „Sąvartynas“–Šernai) – Lėbartų kapinės.

Vairuotojai būkite atidūs, nes statomi laikini kelio ženklai ir budės policijos pareigūnai. Būkite draugiški kelyje!