Kalba ekspertai

Per pusmetį – keturiasdešimt nusikalstamų veikų

Į Kuosų g. 20-ąjį daugiabutį per pusę metų buvo bandyta du kartus įsilaužti
Į Kuosų g. 20-ąjį daugiabutį per pusę metų buvo bandyta du kartus įsilaužti

„Mano sauga“ gyventojams teikia metines ataskaitas, kuriose pateikiama kiek name yra įrengta kamerų, kiek kartų apsaugos darbuotojai vyko į daugiabutį ir į kokią nusikalstamą veiką jiems teko reaguoti.

Taip pat paaiškėjo, kuriame name dažniausiai apsilanko benamiai ar kiti asocialūs asmenys, yra vartojamas alkoholis, įvyksta chuliganizmo atvejai bei kiek kartų buvo bandyta įsilaužti.

Kuosų g. 20-ajame name per pusę metų buvo užfiksuota daugiausiai pažeidimų – net keturiasdešimt. Iš jų net dvidešimt kartų iš laiptinės buvo išvaryti asocialūs asmenys, užfiksuoti aštuoni chuliganizmo atvejai ir netgi du bandymai įsilaužti į daugiabutį.

Šios ataskaitos gyventojams padeda žinoti esamą situaciją ir tai, kiek nusikaltimų jie išvengė. „Mano saugos“ darbuotojai prižiūrimus namus lanko reguliariai, ne tik įvykus pažeidimui. Tai padeda žmonėms jaustis saugesniems.

Norėdami savo name įsirengti vaizdo stebėjimo kameras, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.