Renginiai Šiandien rajone

Pempininkų bibliotekoje – rankdarbių popietės

Klaipėdietės gamino „Pakalikus"
Klaipėdietės gamino „Pakalikus”

Nuo spalio 10 d. iki lapkričio 10 d. Pempininkų filiale veikia Polinos Noreikienės rankdarbių paroda „Rudens spalvų žydėjimas“. Tai jau antroji rankdarbių meistrės paroda. „Mūsų bibliotekoje Polinos rankdarbiai sulaukė labai didelio skaitytojų dėmesio ir pagyrų, todėl kilo mintis suteikti galimybę žmonėms pasisemti žinių, idėjų iš šios labai talentingos ir šiltai bendraujančios moters. Polina mielai sutinka dalintis savo žiniomis, pamokyti megzti, nerti mūsų lankytojus“, – pasakoja Pempininkų filialo vedėja Inesa Atkočaitienė.

Ketvirtadienio pavakarę Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale vyko rankdarbių popietė. Jos metu susirinkusios klaipėdietės vąšeliu nėrė pakalikus – vaikų pamėgto animacinio filmo herojus. Juos pasigaminti mokė mezgėja, nėrėja ir kitų rankdarbių meistrė Polina.

Tokie užsiėmimai – puiki proga ne tik išmokti megzti, nerti ar daryti kitus rankdarbius, bet galimybė pasisemti naujų idėjų, pasidalyti savo patirtimi, turiningai ir maloniai praleisti laiką bendraminčių būrelyje.

Nuo šiol tokie užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį. Norintys dalyvauti užsiėmimuose turėtų atsinešti savo priemones (siūlų, vąšelį/virbalus). Kiekvieną savaitę bus daromi skirtingi rankdarbiai – nuo šlepetės iki suvenyro.

Daugiau informacijos: (846) 346301