Naudinga žinoti Šiandien rajone

Pasiūlymų gidas, mėgstantiems vandens pramogas

Jūra – dažnai tampa bendruoju vardikliu, renkantis atostogų kryptį. Tad nenuostabu, kad vasaros sezonu uostamiestis tarsi atsigauna, pagyvėja, o kultūrinis gyvenimas, kitaip nei likusioje Lietuvos dalyje, stipriai suaktyvėja. O ką gali Klaipėda pasiūlyti ne tik jūros, bet apskritai vandens sporto ir pramogų mėgėjams?

Pagauti bangą

Žvelgiantiems į jūrą ir svajojantiems skrosti per bangas, rekomenduojame išmėginti banglentes. Klaipėdoje to išmokti visai nesunku: gausi tokios pramogos pasiūla. Be to, pradedantiesiems rekomenduojamos pamokos, kurių kaina svyruoja nuo 30 iki 90 Eur (priklausomai nuo to, ar norite, kad treneris su Jumis dirbtų asmeniškai, ar grupėje). Banglenčių nuomos kaina įprastai prasideda nuo 10 Eur.

Vietose, siūlančiose išmokti surf‘inti, galėsite išsinuomoti banglentę ir hidrokostiumą. O toliau – viskas priklausys tik nuo Jūsų noro ir pastangų.

Paslaugą siūlo: http://www.banglente.com/

Irtis stovint

Pastaruoju metu, viena populiariausių vandens pramogų – irklentės arba kitaip – SUP‘ai. Ši pramoga lengvai prieinama, o kainos įprastai svyruoja nuo 10 Eur valandai. Žinoma, daugiau kainuos tiems, kurie ima plaukimo pamokas ar net ryžtasi dalyvauti stovyklose.

Irklenčių privalumas – maršrutų gausa. Jomis, nesant vėjo, galima plaukti visuose vandens telkiniuose: upėse, ežeruose, net jūroje. Tai puiki proga tiems, kurie nori pamatyti Danės upę kitaip ar praplaukti Baltijos jūros pakrante.

Paslaugą siūlo: http://www.vandenssupynes.lt/ ; https://www.facebook.com/Surf-Shop-Lithuania-1494762084160729/

Irtis ar minti?

Baidarės – neatsiejama vasaros pramoga, norintiems ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir norintiems pamatyti neregėtas vietas. Baidarėmis galite plaukti beveik visose upėse, priklausomai nuo to, kokio ekstremalumo lygio norite. Kainos svyruoja priklausomai nuo baidarės (vienvientė, dvivietė) bei nuomos laiko (darbo diena, savaitgalis) ir trukmės (kelių valandų plaukimas ar kelios dienos). Nuomojantis baidarę patartina atkreipti dėmesį, kad savaitgaliais nuomos kaina šokteli bene dvigubai.

Norintiems tiesiog pasižvalgyti, neliejant prakaito iriantis baidare ar irklente, siūlome vandens dviračius. Jų nuomos kaina valandai įprastai būna iki 10 Eur.

Pramogas siūlo: http://www.minijosbaidares.lt/lt/kainos ; https://www.facebook.com/vandensdviraciaiklaipeda/

O kokias vandens pramogas mėgstate Jūs? Pasidalinkite!