Šiandien rajone

Pasiduok madai ir grožiui: šeštadienį duris atvers ,,Design for life“

 

Jau šį šeštadienį, balandžio 21 dieną, Klaipėdą lankys išskirtinis nemokamas mados ir grožio renginys ,,Design for life“. ,,Švyturio“ areną nuo 10 iki 17 val užpildys daugiau nei 150 prekės ženklų, siūlančių mados, grožio, kosmetikos, interjero ar kitų stilingo gyvenimo elementų. Nemokamas renginys pakvies per vieną dieną apsipirkti, pasigrožėti specialiai iš užsienio atvykusiais dizaineriais ir net Amerikoje gimusio menininko paveikslų paroda. Mažųjų renginyje lauks animatoriai, o pirmieji lankytojais bus lepinami staigmenomis.

Pasirinkimo gausa ne tik iš Lietuvos

Nuo 10 iki 17 valandos Klaipėdos miesto gyventojus ir svečius sutrauksianti nemokama mados oazė po savo stogu sukvies virš 100 savo sričių profesionalų. Vienoje vietoje rasite ne tik išskirtinių rankų darbo gaminių, papuošalų, šaunių ir nematytų aksesuarų, naujausių drabužių kolekcijų, avalynės, tekstilės gaminių, prekių vaikams ar interjero detalių, bet ir sulauksite kosmetikos bei sveikatingumo rekomendacijų.

Dizaineriai atveš šiltiesiems sezonams skirtas kolekcijas, kūrėjai siūlys vaikams ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, gamintojai stebins interjero detalėmis namams, grožio priemonių atstovai rekomenduos, kokius produktus įsigyti pavasario/vasaros sezonui bei pamalonins kvapais ir aromatais. Išskirtinai šiam renginiai atvyks ir prekės ženklai iš kaimyninės Latvijos.

Pasitiks išskirtinė paroda

Iki 17 valandos vyksianti nemokama mados mugė „Design for life“ lipa iš tokiems renginiams įprastų rėmų. Mugės organizatoriai žada nustebina ne tik prekės ženklų gausa iš Lietuvos ir Latvijose, bet ir suteikti galimybę išbandyti kitas veiklas. Tad siūlome ilgai nesnausti ir jau nuo pat ryto pasinerti į mugės šurmulį.

Ankstyvų lankytojų laukia dovanos, kuriomis pasirūpino informaciniai rėmėjai žurnalai ,,Cosmopolitan“ ir ,,Moteris“. Mugėje lankytojai galės ir pasisemti įkvėpimo iš Amerikoje gimusio lietuvio klaipėdiečio menininko Jono Preisaičio paveikslų paroda. Specialiai šiam renginiui atgabenti meno kūriniai padės pasijusti it meno galerijoje.

Mažiesiems – užimtumo programa

Renginio neaplenkti drąsiai kviečiami ir tėveliai su savo atžalomis, nes bus pasirūpinta ir jų laisvalaikiu. Užimtumo zonoje vaikučius linksmins ir kartu žais ,,Linksmasis lagaminas“, kuris pieš ne tik nuostabius piešinius ant popieriaus, bet ir žaismingai spalvins veidukus.

Mažieji turi galimybę šeštadienį praleisti ypatingai ir smagiai, nes mugėje jų taip pat lauks stilingi aksesuarai, žaislai, pasakų knygos bei naujų kolekcijų drabužiai ir avalynė.

Specialios dovanos pirmiesiems lankytojams

Iš mugės rėmų išaugantis masinis renginys kvies ne tik pasidairyti pirkinių šiltiesiems sezonams, atnaujinti detales spintoje, įkvėpti šviežių idėjų kasdienybei, savęs lavinimui ir tobulėjimui.

Pavasariško formato ir įvairiausių staigmenų žadantis renginys ,,Design for life“ visų lankytojų lauks balandžio 21 dieną nuo 10 iki 17 val ,,Švyturio arenoje“. Įėjimas nemokamas. Papildoma informacija: festivus.lt