Kalba gyventojai

Pagyrė Debreceno g. kiemų tvarkdarį

Daugiabučių kiemus tvarkantys kiemsargiai dažnai stebimi it pro padidinamąjį stiklą. Gyventojai mėgsta tikrinti, ar kiemsargiai nestoviniuoja be darbo, ar surenka visas šiukšles. Tačiau Debreceno gatvėje kaimynystė – kitokia.

Debreceno g. gyvenanti Nijolė pasidžiaugė, kad jų teritoriją tvarkančio kiemsargio prižiūrėti nereikia – kiemo tvarkdarys darbuojasi itin atsidavęs. „Esame labai patenkinti kiemsargiu, labai sąžiningas žmogus, gerai dirba. Teritorija visada švari ir graži,” – pasakojo 36-ojo daugiabučio gyventoja. Moters teigimu, nuo šių metų pradžios dirbantis žmogus jau gerbiamas gyventojų – vietiniai nevengia su juo pasilabinti.

Uostamiesčio pietinės dalies daugiabučių kiemus prižiūri įmonė „Mano aplinka”. Apie padėką išgirdę įmonės atstovai pasidžiaugė įvertinimu ir pažadėjo savo ruoštu padėkoti atsakingajam kiemsargiui. „Visi mūsų darbuotojai stengiasi kiemus tvarkyti kaip įmanoma geriau – tokia jų pareiga. Tačiau gyventojai tikrai retai dėkoja. Todėl džiaugiamės, kad yra namų, kuriuose žmonės mūsų darbą pastebi ir įvertina kiemsargius“, – sakė įmonės atstovai.