Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Padėka širdies į širdį

Savo srities specialistai, lojalūs ir atsidavę tam, ką daro – tokie darbuotojai nesunkiai skinasi kelia į klientų širdis ir pelno jų padėkas. Puikus pavyzdys – „Danės būsto“ Techninės priežiūros vadovas Gražvydas Kasmauskis.

G. Kasmauskis padėką gavo, kaip pats teigia, iš tikrai atsidavusio ir reiklaus kliento, su kuriuo bendradarbiavimas prasidėjo pastariesiems paprašius pakonsultuoti renovacijos klausimais.
„Ir po renovacijos toliau draugaujam, jie kreipiasi į mus dėl techninių klausimų“, – sakė techninės priežiūros specialistas.

Padėkos laišką pasirašo daugiabučių namų savininkų bendrijos „Uostininkas“ pirmininkas Česlovas Rimkus: „Dėkojame „Danės būstas“ techninės priežiūros vadovui Gražvydui Kasmauskiui už pagalbą atliekant gyvenamojo namo, S. Pylimo g. 17, techninę priežiūrą, už priimamus profesionalius, teisingus sprendimus iškilusioms problemoms spręsti.“

Paklaustas, ar tokią padėką buvo lengva „užsidirbti“, G. Kasmauskis juokavo, kad reikia gerokai pasistengti, nes tiesiog kažką pasakius, padarius ir apsisukus „ačiū“ negausi. „Bet tikrai labai smagu, nes padėka yra iš tikrai savo darbui visa širdimi atsidavusio žmogaus“, – emocijomis dalinosi vadovas.