Kalba ekspertai

Neremontuojamų namų būklė blogėja

Debreceno g. 66-ajame name buvo atlikta vizualinė apžiūra, kurios metu paaiškėjo, kad daugiabutis turi defektų. Specialistai pažymėjo, kad netvarkomas jis gali tapti avarinės būklės, todėl būtina atlikti atstatomuosius remonto darbus.

Norint apsaugoti pro šalį einančius pėsčiuosius, pietinė pastato pusė bus aptverta apsaugine tvora, kuri gyventojams kainuos papildomai. Tai yra būtina, nes nuo pastato krenta plytų atraižos, balkonų stiklinės mozaikos gali sužaloti praeivius.

Tai ne vienintelės daugiabučio problemos. Atlikus ekspertizę paaiškėjo, kad yra būtina sutvirtinti pastato konstrukcijas, fasado plyšius bei įėjimo į pastatą sienas. Taip pat reikia pakeisti pažeistas išorinių atitvarų apdailos plytas, balkonų atitvarų plokštes demontuoti ir pakeisti naujomis. Šie darbai yra būtini namui, kad jis netaptų avarinės būklės, deja, maža gyventojų dalis sutinka atlikti atnaujinimo darbus.

Klaipėdoje šis daugiabutis yra ne vienintelis, kuriam užfiksuoti avarinės būklės požymiai, kai kurie yra pripažinti ir avariniais. Tačiau gyventojai nesutinka investuoti į namo atnaujinimą arba į tam tikrų konstrukcijų sutvarkymą.

Norėdami, kad jūsų name būtų atlikti daugiabučio atnaujinimo darbai, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.