Kalba ekspertai

Namo laiptinė – viso daugiabučio vizitinė kortelė

Gėda atsivesti draugus į svečius, nes tavo laiptinėje nuo lubų byra tinkas, sienos išterliotos nevykusiais paauglių grafičiais? Pašto dėžutės vos laikosi ir atsirakina net be specialaus rakto? Grįžęs vakare namo telefono šviesos pagalba ieškai durų spynos? Gal užteks? Laikas imtis priemonių ir atsinaujinti bendrąją daugiabučio namo erdvę!

Šviesi, jauki namo laiptinė – viso daugiabučio vizitinė kortelė. Tik įžengus pro duris pirmiausia dėmesį atkreipiame būtent į ją. Svarbu pasirūpinti, jog namo laiptinė būtų ne tik graži, bet ir saugi.

„Klaipėdos būsto“ pastatų administratoriai rekomenduoja nelaukti avarinės laiptinės būklės ir laiku kreiptis dėl renovacijos. Kuo ilgiau delsite, tuo daugiau išlaidų turėsite.

„Renovuojant namo laiptinę pasirinktinai atliekama eilė įvairiausių darbų: dažomi arba keičiami laiptų turėklai, pašto dėžutės, įrengiami šviesos jutikliai, atnaujinami nutrupėję laiptai, dažomi radiatoriai, sienos. Jas dabar klientams siūlome dažyti racionalesniu būdu – purškimu dažais. Taip sutaupomi žmogiškieji ištekliai, sutrumpėja dažymo laikas ir kaina, todėl gyventojai patiria mažiau nepatogumų ir išlaidų. Šį dažymo būdą naudojome ir visai neseniai suremontuotoje Baltijos pr. 91 IV laiptinėje. Gyventojai buvo labai patenkinti ir stebėjosi itin greitai atliktu dažymu.

Visi sprendimai susiję su minėtojo namo laiptinės remontu buvo priimami gyventojų susirinkimų metu. Šio namo bendruomenė labai iniciatyvi, džiugu dėl to. Darbus atliko „Klaipėdos būsto“ meistrai, gyventojų pasirinkta atsiskaitymo forma – išsimokėtinai.

Dažnai gyventojai nepagrįstai baiminasi didžiulės netvarkos laiptinėje renovacijos metu. Galime nuraminti, jog mūsų meistrai pabaigę darbus įsipareigoja sutvarkyti darbo vietą, tinkavimų, dažymų metu apsaugine plėvele padengti būtų duris, todėl gyventojų asmeniniam turtui nebus pakenkta“, – ramina „Klaipėdos būsto“ pastatų administravimo vadybininkai.

Jeigu esate nepatenkinti dabartine savo laiptinės būkle ir norite teigiamų pokyčių, kreipkitės į savo namo administratorių arba tel. 8 700 55 966.