Šiandien rajone

„Mano būsto“ darbuotojas padėjo išgelbėti įkalintą katinėlį

„Mano būsto“ specialistas Raimundas Zaleckas, išgelbėjęs bejėgį kačiuką.
„Mano būsto“ specialistas Rolandas Zaleckas, išgelbėjęs bejėgį kačiuką.

Debreceno g. gyventojai, pamatę šiukšlių konteinerio patalpoj užrakintą ir ten įstrigusį katiną, kreipėsi į Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namus. Jie sureagavo į gyventojų prašymą išgelbėti gyvūnėlį, tačiau atvykę suprato, kad patiems atidaryti konteinerio nepavyks, todėl paskambino „Mano būsto“ specialistams. Pastarieji sureagavo žaibiškai ir nuvyko į įvykio vietą.

„Atvykęs pamačiau bejėgį kačiuką, kuris buvo užrakintas. Negalėjau jo ten palikti, todėl nieko nelaukdamas padėjau nukirpti spyną. Toliau visą darbą padarė gyvūnų globos namai, esu dėkingas, kad jie kreipėsi į mane ir suteikė man galimybė prisidėti prie gelbėjimo operacijos“, – įspūdžiais dalijosi „Mano būsto“ antenų priežiūros specialistas Rolandas Zaleckas.

Ši istorija baigėsi laimingai, tuo džiaugėsi ir Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai. „Šiuo metu katinėlis turi savo namus ir naujus šeimininkus. Džiaugiamės, kad operacija pavyko sėkmingai ir abejingais neliko ne tik namo gyventojai, bet ir „Mano būsto“ specialistai“, – pasakojo Gintarė Liutkuvienė.