Renginiai

Mados ir grožio mugė Klaipėdoje

Viena populiariausių ir labiausiai laukiamų mados ir grožio mugių „Design for life“ atvyksta ir į Klaipėdos miestą! Nemokamas renginys stebins savo išskirtinėmis mados bei grožio subtilybėmis, taip pat šiltais gyvais susitikimais su lietuviškais mados prekių ženklais. Jūsų lauks nepakartojami įspūdžiai ir naudinga patirtis! „Kalba Klaipėda“ redakcija dalinasi renginio programa bei kitomis aktualijomis.  

Mados ir grožio mugė „Design for life“ – didžiausias keliaujantis mados renginių ciklas Lietuvos miestuose, suburiantis virš 100 unikalių kūrėjų, stiliaus žinovų ir grožio prekių atstovų. 

Klaipėdos Švyturio arena rugpjūčio 21–22 dienomis, 10.00–17.00 val. pavirs tikra mados ir grožio oaze, truksiančia net dvi dienas! Tai puiki proga ateiti ir prasiblaškyti, pamatyti artėjančio rudens sezono didžiąsias tendencijas, naujausias aksesuarų ir papuošalų kolekcijas, taip pat ir grožio priemonių naujienas bei išskirtines interjero detales su pašonėje vyksiančiais įdomiausiais gyvais susitikimais, kurie tikrai paliks įspūdį.

Atvykusieji už patrauklias kainas galės įsigyti itin stilingus drabužių derinius tiek moterims, tiek vyrams, taip pat įvairius papuošalus, kosmetikos priemones, o aksesuarų gausa ir išskirtinumas privers Jus aiktelėti iš džiaugsmo. Mados ir grožio mugėje galėsite rasti ir viską, ko reikia vaikams: drabužiai, aksesuarai, žaislai, unikalios dovanų idėjos. Nepamirškite pasižvalgyti ir paieškoti kruopščiai pagamintų namų interjero detalių, kurios Jūsų namuose atrodys nepriekaištingai!

Renginyje laukiamas kiekvienas, norintis paįvairinti ne tik savo kasdienybę, bet ir aprangos, namų interjero detales. Galbūt ieškote ypatingos dovanų idėjos? Ją taip pat čia puikiai rasite! Atvykite ir įsigykite unikalius, stilingus gaminius, kurie Jus išskirtinai papuoš.