Kalba gyventojai

Ligita: „Klaipėdą pamilau dar vaikystėje“

Ligita džiaugiasi, kad prieš 16 metų persikėlė gyventi į Klaipėdą
Ligita džiaugiasi, kad prieš 16 metų persikėlė gyventi į Klaipėdą

Prieš 16 metų į Klaipėdą atsikrausčiusi Ligita Guldupienė prisimena savo vaikystės atostogas praleistas šiame mieste. „Dar vaikystėje per vasaros atostogas atvažiuodavau aplankyti tetos į Klaipėdą, o atsikrausčiau maždaug prieš 16 metų. Labai džiaugiuosi, kad gyvenu čia iki pat šiol. Tai miestas, kuriame man gera gyventi“, – prisiminimais dalijosi Ligita.

Moteris prisipažino, kad miestą pamilo jau seniai, tačiau prie išsvajotosios jūros nuvažiuoti tenka vis rečiau. „Klaipėdą pamilau dar vaikystėje, labai patiko jūra, miškai, jie tokie ypatingi. O dabar prie jūros nuvažiuoju tik keletą kartų per metus, kai atvažiuoja svečiai iš Vilniaus arba kai labai jau norisi prie jos pabūti. Tikriausiai taip yra todėl, kad jeigu kažką turi šalia to nevertini, o kai reikia daug dėl to stengtis, tampa kažkuo ypatingu.“

Ligitai per tuos metus teko pakeisti daug gyvenamųjų vietų. „Gyvenau Vyturio g., Kretingos g., Rambyno g., Statybininkų pr., Varpų g. Nuo tada kai su vyru įsigijom nuosavą būstą, gyvenam Baltijos prospekte. Dabar tenka rūpintis ne tik savo butu, bet ir šios teritorijos aplinka, domėtis gyventojų lūkesčiais, kadangi jau trejus metus esu Brigantinos seniūnaitijos seniūnaitė“, – pasakojo moteris.