Kalba ekspertai

Liepų gatvę papuošė trys sutvarkyti namai

Liepų g. 44 A, Liepų g. 46 A ir Lieepų g. 34 renovuoti daugiabučiai
Liepų g. 44 A, Liepų g. 46 A ir Lieepų g. 34 renovuoti daugiabučiai

Trijuose daugiabučiuose namuose – Liepų g. 44A, Liepų g. 46A ir Liepų g. 34 – iki naujų metų baigti atnaujinimo darbai. „Danės būstas“ kartu su daugiabučio gyventojais nusprendė atlikti renovaciją, nes norėjo sutvarkyti senas namo konstrukcijas ir taip sutaupyti šilumos energijos.

Šie namai iš valstybės vis dar gaus 40% valstybės paramą, o kiti renovuojami namai jau nuo šių metų birželio 30 d. sulauks tik 35% paramos.

„Viena iš svarbiausių renovacijos priežasčių – šilumos energijos taupymas. Sutvarkius namo konstrukcijas, gyventojai mažiau šilumos išeikvoja be reikalo, todėl gauna mažesnes sąskaitas“, – teigė pastatų administravimo vadybininkas Romualdas Laurašonis.

Žinoma, nei viena renovacija nepraėjo be nesusipratimų, tačiau beveik visos problemos buvo laiku išspręstos bendradarbiaujant abiem pusėms.

Dabar šių daugiabučių gyventojai džiaugiasi puikiu rezultatu. Jie gali grožėtis ne tik estetiniu vaizdu, bet pajuto ir finansinę naudą – jau šio šildymo sezono metu gyventojai už šildymą gaunamažesnes sąskaitas.