Rajono problema

Laiptinėse – jaunuolio švirkštas į veną

Štai tokį vaidą kameros užfiksavo Kauno g. 39A
Štai tokį vaidą kameros užfiksavo Kauno g. 39A

Antradienį Klaipėdoje, Kauno g. 39 A daugiabutyje vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo įtartiną asmenį. Netrukus vaizdai atskleidė ir jo ketinimus – jaunas vaikinas ėmė leistis, įtariama, narkotines medžiagas.

Atvėsus orams laiptinėse vis dažniau sutinkama asocialių asmenų. Tačiau Kauno g. gyventojai pastaruoju metu nerimauja dar ir dėl neadekvačiai besielgiančių „svečių“. Tai iliustruoja pavyzdys iš vieno daugiabučio – jame dienos metu slampinėjo, įtariama, narkomanas. Laiptinėje įrengta vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip jaunuolis prisėda ant radiatoriaus ir subeda švirkšto adatą sau į veną. Vaizdo stebėjimo paslaugą teikiančios saugos tarnybos „Mano sauga“ atstovai „Kalba Klaipėdai“ komentavo, kad šiuo atveju buvo nuspręsta reaguoti – pirma, narkotinių medžiagų vartojimas yra draudžiamas, antra – daugiabučio gyventojai patys yra išreiškę pageidavimą iš laiptinės išprašinėti besisvaiginančius asmenis.

Į įvykio vietą skubiai buvo išsiųstas apsaugos darbuotojas. Jis vaikiną rado laiptinėje ir perdavė iškviestiems policijos pareigūnams. Vaikino elgesį jiems paliudijo vaizdo medžiaga. Anot „Mano saugos“ atstovų, kai kurie daugiabučių gyventojai vienijasi ir imasi priemonių, kad laiptinėse būtų saugiau. Esą kodais ar telefonspynėmis saugomos laiptinės ne visada funkcionuoja – kodus pašaliniai asmenys sužino. Dar blogiau – kai kurie gyventojai laiptines net per naktį „vėdina“ palikę atidarytas duris ir taip jas atveria asocialams.