Renginiai Šiandien rajone

Kuršių marių regata: kova ant vandens, šventė krante

Lietuvos Buriuotojų Sąjunga (LBS) jau 50-tąjį kartą visus buriavimo aistruolius pakvietė į „Kuršių marių regatą“, kuri vyks rugpjūčio 5-13 dienomis. Kova ant vandens, šventė krante  –  taip organizatoriai apibūdina nuo 1954-ųjų organizuojamą Tarptautinę Kuršių marių regatą.

Išankstinės regstracijos metu į jubiliejines lenktynes užsiregistravo jau net 65 dalyviai! Tai didžiausias išankstinės registracijos dalyvių skaičius per visą regatos istoriją. Šiemet regata – tarptautinė, nes joje dalyvaus svečiai iš Estijos – kapitonas Mart Tamm su jachta „Katarina Jee“.

Per septynias dienas buriuotojai turės įveikti daugiau nei 200 jūrmylių distanciją Baltijos jūroje ir Kuršių mariose. Regata Kuršių marių akvatorijose – įspūdinga patirtis ir šventė ne tik buriuotojams, bet ir žiūrovams ant kranto. Į buriavimo karštinę įsitraukia ir Klaipėda, ir Nida, kurioje vyks nugalėtojų apdovanojimai, šventiniai koncertai. „Kuršių marių regata 2017“ atidarymas vyks Smiltynės jachtklube (Smiltynės g. 25, Klaipėda).

Visi dar nespėję užsiregistruoti į „Kuršių marių regata 2017“ gali tai padaryti internetu: www.regatos.lt.