Naudinga žinoti

Kur iškylauti Klaipėdoje?

Klaipėda – miestas, kuriame ošianti jūra kviečia pailsėti, o gamtos grožis čia – puikus variantas susiorganizuoti iškylą su draugų kompanija ar šeimos nariais. Taigi, kur Klaipėdos mieste, norint pajausti iškylavimo malonumus, patogiausia ir jaukiausia praleisti karštas vasaros dienas?

Klaipėdos universiteto botanikos sodas.

Klaipėdos universiteto botanikos sodas įkurtas ir atidarytas jau ganėtinai senokai – 1993 m. Nuostabaus grožio sodas yra įsikūręs Danės upės slėnyje, kur stojiški ąžuolai primena Prūsijos karalių laikus, o unikali kopų augalų kolekcija atveria pažinimo vartus į Baltijos pajūrį.

Sodo plotmėse galima rasti pavėsines su suoliukais, kur esant norui, už mažą kainą kartu su šeima ar antrąja puse, draugais yra galimybė surengti iškylą ramioje, gaivioje aplinkoje.

Melnragės parkas.

Nauja ir patogi poilsio vieta Klaipėdoje, kurioje gera ne tik palydėti saulėlydžius, bet ir ilsėtis minkštuose gultuose ant smėlio. Šioje puikios infrastruktūros Klaipėdos paplūdimio apsupties poilsiavietėje yra galimybė naudotis ir iškylų stalais, aplink kuriuos pasodinti nauji želdynai. Be visų privalumų, tai kuo puikiausia vieta atvykti su mažyliais. Romantiką mėgstantiesiems  ši vieta taip pat paliks nepakartojamų įspūdžių!

Klaipėdos skulptūrų parkas.

Šis parkas žavi savo išskirtinumu, kurio akcentas – gili istorija ir kartu modernios skulptūros, patraukiančios praeivių akis. Klaipėdos skulptūrų parko apsuptyje esanti gamta ir kruopščiai prižiūrimos pievelės yra puikiai tinkančios prisėsti ant pledo, skaniai užkandžiaujant. Gaivūs oro gūsiai ir lapijos kvapai kvies ne tik pasivaikščioti, bet ir paiškylauti ramioje aplinkoj

Malūno parkas.

Malūno parkas apibūdinamas kaip vienas vaizdingiausių Klaipėdos mieste. Vis dėlto tokie apdovanojimo žodžiai jam skiriami ne veltui. Tai parkas, kuriame dominuoja įvairių rūšių medžiai bei augalai, o kraštovaizdžio akcentas – tvenkinys. Žaliuojančios parko pievos – puiki vieta susikurti ramią oazę iškylai būryje draugų ar kartu su šeimos nariais.

Sąjūdžio parkas.

Parkas naujai rekonstruotas ir nors yra pritaikytas aktyviam laisvalaikio praleidimui, čia taip pat galima prisėsti ant suoliukų, o šalia žaliuojanti gamta galėtų būti puikus variantas paiškylauti. Aplinkui sutvarkyta, prižiūrėta erdvė, kurioje jauku ir patogu.

Klaipėdos mieste be įvairių sodų ir parkų susiorganizuoti smagią bei turiningą, nepamirštamą iškylą galima ir prie pat jūros kranto ar kopose, taip pat miškeliuose ne tik su pledu ir užkandžiais, bet ir palapinėmis. Puikus pasirinkimas gali būti ne tik jūros bangos, bet ir ežerų gaivus vanduo!