Kalba ekspertai

Kodėl šiandien būtina pasirūpinti namo siūlėmis

Sandarios siūlės užtikrina šilumą namuose

Būna taip, kad šlampa ir pelija buto sienos? O prie grindų ar kambarių kampuose jaučiamas skersvėjis? Tai gana svarūs požymiai, jog pats laikas susirūpinti tarpblokinių siūlių remontu/šiltinimu.

Ar žinote, kad šie darbai, tiesiogiai susiję ir su šilumos taupymu, dėl technologinių subtilybių atliekami tik šiltuoju metų laiku?

Mat kai oras atvėsta, tvarkyti siūlių nebegalima. Taigi, jei šiemet nepasirūpinsite remonto darbais, kitą žiemą vėl būsite priversti kovoti su drėgme, skersvėjais, šalčiu ir galbūt net pelėsiu kambariuose.

Jei pastebėjote savo bute aukščiau išvardytas problemas, nedelskite ir kreipkitės į savo namo administratorių.

Specialistai patars ir informuos apie galimus problemos sprendimo būdus. Įvertinus sienų tarpblokinių sujungimų būklę, esant poreikiui bus atlikti siūlių remonto/šiltinimo darbai.

Atminkite, kad po specialistų apžiūros gali būti remontuojamos tiek probleminės fasado vietos, tiek viso bloko skilimai. Esant poreikiui, probleminės vietos padengiamos termokeraminiais dažais.

Dėl namo siūlių remonto kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite bendruoju klientų aptarnavimo numeriu 8 700 55 966.

SPECIALUSIS KOMENTARAS

Birutė Jevdokimenko, „Klaipėdos būstas“ direktorė

Šiuo metu kaip tik yra sisteminami sąrašai namų blokų sujungimų siūlių remonto darbams atlikti. Dažnai pasitaiko taip, kad namų gyventojai vienu metu mus užverčia prašymais dėl siūlių remonto. Ir dažniausiai visi susizgrimba tuomet, kai jau ateina rugpjūčio pabaiga. Todėl norėtume paraginti gyventojus, kurių namuose reikėtų atlikti siūlių remontą, kreiptis į Jūsų namą administruojantį vadybininką ir parašyti prašymą. Patariame nelaukti rudens, nes tuomet dažnai būna jau per vėlu organizuoti norimų darbų atlikimą. Tinkamiausias šitiems darbams metas – vasara.