Kalba gyventojai

Klaipėdos gyventoja Nijolė: „Mūsų namas buvo avarinės būklės“

Klaipėdos miesto gyventoja Nijolė yra dėkinga "Danės būsto" kolektyvui už pagalbą tvarkant avarinės būklės namą
Klaipėdos miesto gyventoja Nijolė yra dėkinga “Danės būsto” kolektyvui už pagalbą tvarkant avarinės būklės namą

Turgaus aikšt. 24-ajame name gyvenanti Nijolė prisimena dienas, kai jos butas buvo užlietas, o nuo sienų gabalais krito tinkas. „Su siaubu prisimenu tas akimirkas, kai, norėdama patekti iki lovos, turėdavai įveikti vandens ruožą. Sienų būklė taip pat buvo tragiška: nors pastatėme plastmasinius sienos įtvirtinimus, vis tiek vanduo patekdavo į butą“, – pasakojo moteris.

Prieš aštuonerius metus, namą administruoti pradėjus „Danės būstui“, viskas pasikeitė. 2013-ais metais buvo atliktas kapitalinis stogo remontas, suveržtos sienos. „Už tokį didelį indėlį į mūsų namo atnaujinimą esu dėkinga visam „Danės būsto“ kolektyvui, kuris, negailėdamas savo laiko, efektyviai ir energingai padėjo spręsti mūsų namo problemas“, – padėką reiškė Nijolė.

Moteris išskyrė labiausiai prie problemų sprendimo prisidėjusius žmones: „Danės būsto“ direktorių Marių Šiaulį, Klaipėdos regiono direktorę Vaidą Žvikienę, pastatų administravimo vadybininkus Gražvydą Kasmauską bei Arūną Sėlenį, techninį inžinierių Vytą Juknį. „Šie asmenys visada pasiruošdavo prieš ateidami į pokalbius su gyventojais, vadovai maloniai sutikdavo pabendrauti, išklausydavo ir patardavo mums. Dabar toliau bendradarbiaujame ir džiaugiamės, kad ši įmonė turi tokius šaunius darbuotojus“, – teigė gyventoja.

Nijolė taip pat pažymėjo, kad jaunas darbuotojų amžius netrukdo jiems tinkamai vykdyti savo pareigas. „Norėčiau pastebėti, kad tai jauni žmonės, tačiau labai perspektyvūs, atnešantys ne tik daug naujovių, bet ir labai efektyviai atliekantys savo darbą“, – toliau pasakojo Nijolė.

Klaipėdos gyventojos Nijolės padėka: