Renginiai

Klaipėdos bendruomenės ruošiasi eglučių įžiebimo šventėms

 

 

Jau ateinantį sekmadienį Klaipėdoje bus įžiebiamos pirmosios skirtingų daugiabučių namų bendruomenių eglutės. Kaip ir kiekvienais metais šią tradiciją tęsia daugiabučių namų administravimo įmonė „Mano BŪSTAS“, kurios atstovai teigia, jog šiųmetės eglutės bus kaip niekada ypatingos.

Jau eilę metų Klaipėdos daugiabučių namų bendruomenės didžiąsias metų šventes pasitinka visai šalia jų namų pastatytų eglučių šviesa ir maloniu miško kvapu. Šiemet eglutės jau dabinamos žaisliukais ir šviečiančiomis girliandomis Debreceno gatvėje, Žardės skvere, Rumpiškės ir Nidos gatvėse.

Kaip pasakoja „Mano BŪSTAS Klaipėda“ direktorė Birutė Jevdokimenko, tai tapo labai laukiama aplinkinių namų gyventojų tradicija, be kurios Kalėdos Klaipėdoje jau nebeįsivaizduojamos. Visgi, šiais metais buvo nuspręsta į šią iniciatyvą įnešti naujų ir socialiai palankių vėjų.

„Norime, jog į šią mūsų plėtojamą tradiciją įsitrauktų kuo daugiau įvairių mūsų miesto gyventojų, todėl šiais metais vieną eglutę pastatėme visai šalia „Caritas“ namų, Rumpiškės g. 26A. Tikimės, jog tai suteiks galimybę eglutės įžiebimo šventėje dalyvauti ir vienišiems seneliams, kuriems šią žiemą mūsų įmonė skyrė itin didelį dėmesį“, – pasakoja B. Jevdokimenko.

Įmonės atstovė taip pat džiaugiasi, jog šiemet vieną eglutę bendruomenei pasisiūlė padovanoti klaipėdietis Vitalijus, tikėdamasis, jog jo daug metų auginta, prižiūrėta ir mylėta kone 7 metrų eglė nudžiugins ne tik jo kaimynus, bet didesnę dalį Klaipėdos miesto gyventojų bendruomenės. „Simboliška, jog, būtent, per Kalėdas vyksta paprasti, tačiau išties stebuklingi dalykai. Žmonės iš tikrųjų dalijasi gerumu ir gera, pakilia nuotaika. Tikimės, jog kitais metais atsiras dar daugiau žmonių, pasirengusių padovanoti šventę savo kaimynams“.

Prie eglutės įžiebimo šventės rengimo ir organizavimo prisidedantis visas „Mano BŪSTAS Baltija“  ir  „Mano BŪSTAS Klaipėda” kolektyvas kviečia aktyviai dalyvauti eglučių įžiebimo šventėse. „Nepalikite namie puikios nuotaikos, nepamirškite pasikviesti drauge savo kaimynų, draugų, pažįstamų ar giminaičių, nes eglutės įžiebimo šventės nuotaiką kurs pats Kalėdų Senelis su visa savo palyda!