Rajono problema

Klaipėdoje klaidinami gyventojai

Tokie gyventojus klaidinantys skelbimai buvo pasirodę įvairiuose Klaipėdos daugiabučiuose.

Artėjant rudeniui, Klaipėdoje įvairiuose daugiabučiuose atsirado klaidinantys skelbimai. Juose nurodoma apie name planuojamus darbus: siūlių hermetizavimą, balkonų stogelių remontą, pelėsių naikinimą ir fasadų dažymą. Siūloma užsisakyti šias paslaugas, nenurodant nei tokias paslaugas siūlančios įmonės, nei kiek namo gyventojams panašios paslaugos kainuotų.

Už bendrų namo konstrukcijų remonto darbus apmoka visi namo butų ir kitų patalpų savininkai proporcingai turimam plotui. Gyventojas, individualiai užsisakęs tokio pobūdžio darbus, susimoka pats. Išlaidos nekompensuojamos. Taip pat visada svarbu pasidomėti įmone, siūlančia atlikti aukščiau minėtus darbus. Įmonė privalo turėti atestatus ir leidimus, suteikiančius teisę užsiimti atitinkama veikla, kuriais remiantis atliktiems darbams suteikiama garantija. Kitu atveju namo gyventojai, pastebėję netinkamai atliktas paslaugas, negali kreiptis su prašymu trūkumus pašalinti.

Baltijos pr. 91 name gyvenanti Tatjana, pastebėjusi neaiškų skelbimą, nurodantį planuojamus darbus bei pasiūlymą užsakyti paslaugas, sunerimo pamačiusi skelbimą. „Iš skelbimo nebuvo aišku, ar tie darbai tikrai bus daromi, kaip mokėsime – visi kartu, ar kiekvienas atskirai“ -, teigė ponia Tatjana. Ji nedelsiant kreipėsi į savo namo administratorę. Ši paaiškino, kad gyventojai, norintys užsisakyti aukščiau išvardintus darbus ar pastebėję galimus defektus, pirmiausia turi kreiptis į namą administruojančią įmonę. Remonto darbai organizuojami kvalifikuotiems darbuotojams įvertinus konstrukcijų būklę, o už atliktas paslaugas mokestis paskirstomas visiems butų ir kitų patalpų savininkams.

Jeigu savo name pamatėte panašų  skelbimą, nenurodant, kas jį paruošė, tačiau yra poreikis šiems darbams atlikti  – kreipkitės į savo namo administratorių arba skambinkite tel. 8 700 55 966.