Naudinga žinoti

Klaipėdoje – kalėdinės mugės

Klaipėdos miestas gyventojus ir svečius artėjančias gražiausias metų šventes kviečia pasitikti aplankant muges, kurių metu kiekvienas turės puikias galimybes įsigyti ne tik skanėstų bei gardėsių, bet ir unikalių kitų prekių, galinčių būti tiek dovana sau, tiek artimiesiems.

Kalėdinė mugė sulaukia daug dėmesio

Nuo šio mėnesio 17 dienos Klaipėdos prekybos centre ,,Studlendas“ jau šurmuliuojanti kalėdinė mugė susilaukia nemažai dėmesio. Ši mugė vyks iki gruodžio 23 dienos. Mugėje rasite vilnos veltinių, rankų darbo žvakių, tautodailės gaminių iš medžio, įvairiausių keramikos dirbinių, arbatos mišinių, autorinių tušo darbų, natūralios odos papuošalų, kosmetikos ir daug kitų, unikalių prekių.

Nepamirškite, jog gruodžio 22-23 dienomis automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro ,,Studlendas“ taip pat vyks mugė, kurios metu galėsite įsigyti ne tik rankdarbių, bet ir gardžių bei itin skanių maisto produktų.

Tradicija tapusi kalėdinė mugė

Gruodžio 22-23 dienomis klaipėdiečių lauks jau tradicija tapusi kalėdinė mugė. Mugėje apsilankyti galėsite Naujajame turguje, adresu Taikos pr. 80, Klaipėda. Čia rasite pačių įvairiausių prekių bei dovanų ne tik sau, bet ir savo artimiesiems ar draugams, kolegoms. Jūsų lauks armėniški rankų darbo saldumynai, natūralios arbatos, rankų darbo sūriai, pyragai, įvairi konditerija, taip pat džiovinti vaisiai, rūkyti mėsos gaminiai, lietuvių pamėgti gurmaniški užkandžiai, duona ir šalto spaudimo aliejai. Norintieji kitokių dovanų, pirkinių turės puikią galimybę įsigyti ne tik saldumynų bei gardumynų, bet ir unikalių papuošalų, medinių amatininkų darbų, mezginių, rankų darbo muilų bei kvapnių žvakių.