Šiandien rajone

Klaipėdoje – išskirtinė mados ir grožio šventė

Virš 100 prekės ženklų, naujausios drabužių kolekcijos, stilingiausi papuošalai, iš Latvijos specialiai atvykstantys dizaineriai, kosmetikos priemonės ir visa galybė specialių veiklų bei užimtumo programų. O kur dar nuolaidos ir dovanos – ar galite patikėti, jog visa tai įmanoma rasti vienoje vietoje ir dar nemokamai? Rugsėjo 30 dieną ,,Švyturio arenoje’’ vyksianti mados mugė DESIGN FOR LIFE smogs stipriau nei bet kada. Nuo apsipirkimo iki paskaitų – paskutinis rugsėjo šeštadienis be abejonės taps įsimintinu.

Nuo drabužių iki kosmetikos

Nuo 11 iki 16 valandos klaipėdiečius ir miesto svečius sutrauksianti nemokama mados oazė po savo stogu sukvies virš 100 savo sričių profesionalų. Vienoje vietoje rasite ne tik išskirtinių rankų darbo gaminių, papuošalų, šaunių ir nematytų aksesuarų, naujausių drabužių kolekcijų, avalynės, tekstilės gaminių, prekių vaikams ar interjero detalių, bet ir sutiksite kosmetikos rekomendacijų. Dizaineriai atveš šaltiesiems sezonams skirtas kolekcijas, kūrėjai siūlys vaikams ne tik drabužius, bet ir aksesuarus. Grožio priemonių atstovai rekomenduos, kokius produktus įsigyti rudens/žiemos sezonui. Išskirtinai šiam renginiai atvyks ir prekės ženklai iš kaimyninės Latvijos.

Daugiau nei 10 nemokamų veiklų

Iki 16 valandos vyksianti nemokama mados mugė perlips visus tokiems renginiams įprastus rėmus, nes čia kaip niekur kitur stebins ne tik prekės ženklų gausa iš Lietuvos ir Latvijos, bet ir galimybė susipažinti su kitokiomis veiklomis: specialius pasiūlymus renginyje teiks sveikatingumo klubas ,,Impuls’’, dovanas dalins ,,Cosmopolitan’’ bei ,,Moteris’’. Išskirtine grožio meka taps ,,Cascada’’ stendas, kuriame profesionalūs specialistai nemokamai atliks šukuosenas. Bus galima pasinaudoti išskirtine galimybe sudalyvauti ,,Laimingų moterų’’  programoje: sveikos gyvensenos pagrindai, mankšta, degustacija, zodiako ženklai, moteriški patarimai – net 9 nemokamos paskaitos, vyksiančios visą dieną.

Mažiesiems renginio svečiams – specialios zonos

Į renginį kviečiame atvykti kartu su vaikais, nes ir jie nebus užmiršti. Nuo 4 iki 17 metų amžiaus vaikų ir jaunimo lauks specialios nemokamos teatro dirbtuvės ,,Aš čia’’, skirtos kūno, balso, kūrybiškumui, minties raiškos lavinimui, savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui. Užimtumo zonoje juos linksmins ir kartu žais ,,Linksmasis lagaminas’’.

Nuolaidos ir staigmenos lankytojams

Mugės rėmuose netelpantis renginys kvies ne tik pasidairyti pirkinių šaltiesiems sezonams, atnaujinti savo spintą, įkvėpti naujų idėjų, bet ir teiks specialias nuolaidas. Kiekvienas renginio dalyvis įsipareigoja suteikti savo gaminiams nuolaidas, taip skatindamas prekes rinktis vietoje, gyvai pabendrauti su prekės kūrėju ir sulaukti konsultacijų. Taip pat pirkėjų, įsigijusių prekių virš 30 eurų, laukia staigmena – specialus slaptažodis, kuris suteiks galimybe pasinaudoti dvigubu kvietimu į Klaipėdos sveikatingumo klubą ,,Impuls’’.

Atsinaujinusio formato ir įvairiausių staigmenų žadantis renginys DESIGN FOR LIFE visų lankytojų lauks rugsėjo 30 dieną nuo 11 iki 16 val ,,Švyturio arenoje’’.