Renginiai

Klaipėdiečiai susitiks Gatvės muzikos dienoje

Jau šeštadienį Klaipėdos gatves užpildys muzika. Į miestą atkeliauja Gatvės muzikos diena!

Jau šį šeštadienį Klaipėdos gatves užpildys muzikuojantys ir muzika kalbantys žmonės – čia jau keturioliktąjį kartą bus surengta visą šalį vienijanti Gatvės muzikos diena. Pirmą kartą iniciatyvą mėgėjams ir muzikos profesionalams išeiti į gatves paskelbė visiems puikiai pažįstamas dainų autorius ir atlikėjas Andrius Mamontovas. Šia idėja susižavėjo ir aibė užsienio miestų bei miestelių. Taigi, ką šį šeštadienį bus galima sutikti ir išgirsti įvairiose Klaipėdos vietose?

Pasirodymai:

Čiupk Porą
Roko-akustinės muzikos grupė, įsikūrusi 2019-aisiais. Paruošta autorinė ir koverių programa su improvizaciniais intarpais – puikus pasirinkimas, norintiems atsipalaiduoti, padainuoti kartu, prisiminti senus gerus laikus su gitara prie laužo ir pašėlti.

Karlskronos aikštė 12:00 – 13:00

Danės g. 1 17:00 – 18:00

Bardakas @ GMD 2020 – Klaipėda DJ’s United

Pastarų kelių dešimtmečių naktinio Klaipėdos gyvenimo ambasadoriai vienijasi ir sugrįžta vienai specialiai dienai pasidalinti muzika savo miesto širdyje. Klaipėda DJ’s United.

Danės krantinė (Danės krantinė) 12:00 – 22:00

Jonas Ir JieDu

Iš meilės muzikai ir poezijai susibūrę trys bardai. GMD dalyviai nuo pirmosios šventės

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 12:00 – 13:00

Karlskronos aikštė 13:00 – 16:00

Dj Dovy Mitsein

Elektroninės muzikos prodiuseris, didžėjus ir renginių organizatorius iš Klaipėdos, profesionaliai didžėjaujantis daugiau nei 5 metus. Vienas iš tikslų – uostamiestyje ir pajūryje išlaikyt klubinę kultūrą. Grojamos muzikos žanrai : deep house, tech-deep, techno, melodic techno, progressive house.

Danės g. 1 13:00 – 17:00

Karolis Rupkus

Romantiškų bei nostaligiškų garsų atlikėjas iš Klaipėdos. Jo dainos – lyg istorijos iš gerų kino filmų, įtraukiančios ir emociškai paliečiančios.

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 13:00 – 13:30

SevenGang

Tiltų g. 2 (Tiltų g. 2) 13:00 – 22:00

Grėtė Znaidauskaitė
Jaunutė, tačiau greitai tobulėjanti sumuikininkė, kuriai kartais gitara akomponuoja jos tėtis.

Prie burlaivio „Meridianas“ 13:30 – 14:00

Atgimimo aikštė 16:00 – 16:30

Teatro aikštė 17:00 – 18:00

C.A.F.E.
Grupe C.A.F.E. tai Civilizuotas, Abstraktus, Filosofinis, Epicentras, atliekantis spalvotą muzikinę paletę kūrinių nuo gotikinio roko, rokenrolo ir lyrinių dainų, kurie nuneš klausytoją į margą gyvenimo pasaulį.

Prie burlaivio „Meridianas“ 14:00 – 17:30

Kreivos Muzikos Orkestras
Grupė, grojanti liūdnai – visomis progomis tinkanti: ir vestuvių, ir gedulingomis, ir gatvės muzikos dienos, ir skyrybų, ir metinių, ir Tėvo dienos proga, ir Mamos dienos. Tinkanti grupė „Kreivos muzikos orkestras“. Visur tinkantys: Renata Idzelytė, Mikalojus Urbonas, Jonas Viršilas, Marius Pažereckas, Jonas Baranauskas, Linas Lukošius. Muzika: Edvinas Vasiljevas. Tekstai: Benediktas Januševičius.

Teatro aikštė 14:00 – 15:00

Greta Seiliūtė Flamenco
Flamenko solo pasirodymas. Šokėja, ritmas ir visos gyvenimo spalvos, įkūnytos jausmingame flamenko šokyje. Vienas ryškiausių flamenko bruožų – gili emocijų raiška. Flamenkas tiek individualus, tiek bendruomeniškas: atlikėjai scenoje intensyviai išgyvena savo vidines būsenas ir kartu atvirai dalinasi jomis su žiūrovais, kurie irgi dalyvauja pasirodyme plodami ir palaikydami šūksniais „Ole!“, „Eso es!“, „Guapa!“ Greta Seiliūtė – flamenko šokėja ir mokytoja. Šio meno žinias nuo 2010 megų gilina meistriškumo kursuose, studijavo flamenko sostinėje Sevilijoje esančioje prestižinėje flamenko mokykloje Fundacion Christina Heeren de Arte Flamenco. Greta šoka renginiuose – nuo kamerinių iki miesto švenčių, dalyvauja konkursuose, 2018 m. su Beata Molyte Klaipėdos dramos teatre pristatė flamenko šokio spektaklį „Emocijos“.

Prie skulptūros „Undinėlė“ 14:00 – 15:00

Adomas Ir Akwili – Lyrikos Magistrai
Adomas ir Akwili – Lyrikos Magistrai, bendradarbiaudami su įvairiais menininkais ir kūrėjais, užsiima audio-vizualiniu menu. Atlikėjų poetinio personažo paieškos veda mus į tai, ko rodos seniai ieškome, bet niekaip neužčiuopiame. Akustinis garsas leidžia pakilti aukščiau apdovanodamas grynu nesumeluotu jausmu. Muzikinių kompozicijų temos žemiškos, pakeltos į alegorinę visumą, persismelkusios metaforomis, sapnais, iliuzijomis, neribota fantazija. Puikiai derantys balso tembrai, akustinių instrumentų darna leidžia fantazuoti į valias.

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža (Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža) 14:30 – 15:00

Justė Ir Beatričė
Saviraiška ir kūrybiškumas muzikoje: Justė – vokalas, Beatričė – gitara.

Atgimimo aikštė 15:00 – 16:00

Akva2
Vokalas, smuikas, pjūklas, gitara.

Teatro aikštė 15:00 – 17:00

Benediktas Zonys
Benediktas Zonys groja fortepijonu nuo 6 metų. Iki šiol grojo solo, o dabar jo svajonė yra pagroti su simfoniniu orkestru. Benediktas yra įvairių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas. Mokosi Eduardo Balsio menų gimnazijoje 6-oje klasėje.

Prie paminklo „Arka“ 15:00 – 16:00

Motyvas. Vokalo Ir Muzikos Studija
Motyvas – tai vokalo ir muzikos kūrybos studija. Mūsų tikslas – tobulinti besimokančio muzikinius įgūdžius ir atskleisti kūrybiškumą. Gatvės muzikos dienoje pasirodys ne tik studijos mokiniai bet ir draugai, bičiuliai bei studijos įkūrėja, atlikėja bei dainų autorė Irena Upė (Synthgirl I-rena).

Šv. Jono bažnyčios skveras 16:00 – 20:00

Bleach
„Bleach“ yra naujai susikūrusi grupė. 4 nariai, bet 5 instrumentai: bugnai, gitara, bosas, klavišai ir vokalas, kurie puikiai suskamba visi kartu alterntatyvaus muzikos stiliuje.

 Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 17:00 – 18:00

Vladimir Novikov
Gitaros muzika.

Prie burlaivio „Meridianas“ 17:30 – 20:00

„Vasariškas Jausmų Džiazas“ Su Egle Jackaite Ir Antanu Cirtautu
Pažinkime savo jausmus. Dalinkimės jausmais. Tegu mūsų širdyse skamba vasara! Poezija, dainos – Eglė Jackaitė, muzikinės improvizacijos – Antanas Cirtautas. „Vasariškas jausmų džiazas“: netikėtas pasimatymas su emocijų pasauliu, skambant muzikinėms improvizacijoms, dainoms ir eilėms apie meilę, išsiskyrimą, ilgesį, džiaugsmą, skausmą – tuomet mumyse saugiai ir jautriai atgyja tai, ką atnešė gyvenimas. Kartais per JAUSMŲ DŽIAZĄ nutinka nuostabus dalykas. Poezija, muzika ir artumas tampa gaiviu kompresu sužeistai sielai. Atvirumas žadina atvirumą. Nebijokime atgaivinti ir darkart išgyventi savo jausmų, kokie jie bebūtų.

Teatro aikštė 18:00 – 19:00

Boss Fight

Dienovidžio skveras 18:00 – 19:30

Your Chair, Mrs. Smith
Tai alternatyviojo roko grupė iš Klaipėdos.

Danės g. 1 18:00 – 19:30

Grupė „The Others

Jaunimo grupė iš Klaipėdos, atliekanti visiems puikiai žinomus hitus ir šokdinusi ne vieną Lietuvos sceną!

 Karlskronos aikštė 18:30 – 21:30

Empty Set

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 18:30 – 19:00

Ispaniškų dainų ir šokių vakaras „Verano De Esperanzas

Kūrybinis dainininkės Viktorijos Bakan (Lietuva-Austrija) ir flamenko šokėjos Jelenos Dementjevos (Lietuva) duetas pristato ispaniškų dainų ir šokių vakarą „Verano de Esperanzas“ – „Vilčių vasara“.

Bangų g. 5 A (Kultūros fabriko kiemelyje) 19:00 – 20:00

Aistė Ir Patricija

Entuziastingos savamokslės atlikėjos iš pajūrio.

Teatro aikštė 19:00 – 19:30

Palangos Radijas

Jauna trijulė, kuri groja pagal vėjo kryptį besikeičiančią muziką – nuo psichodelinio popso iki robotroko.

Mažvydo al. 4 19:00 – 19:30

Šokio Mokykla „Motus

Motus šokio mokyklos Klaipėdoje veiklų pristatymas.

Tiltų g. 1 19:00 – 21:00

Klaipėdos džiazo orkestras
Šis kolektyvas susikūrė 2013 metais, bet jau spėjo tapti tikru Vakarų Lietuvos džiazo ambasadoriumi. Jis atstovavo uostamiesčiui tarptautiniuose džiazo festivaliuose Kaliningrade, Odesoje, Šiauliuose, Tauragėje, pristatė įspūdingas programas Klaipėdoje, koncertavo su žinomais pasaulio atlikėjais amerikiečiais Jojo Mayeriu, Vernu Spevaku, Davidu Katzu, ispanu Francesko Angelu Latino, ukrainiete Anastasia Bukina. Orkestras vienija geriausius regiono džiazo muzikantus – profesionalus ir studentus, dabartinius ir buvusius klaipėdiečius. Juos subūrė ir kolektyvui vadovauja Klaipėdos miesto stipendininkas saksofonininkas Kęstutis Sova. Pernai šio muziko nuopelnai uostamiesčio džiazui buvo įvertinti Klaipėdos pilies džiazo festivalio įsteigtu „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimu.

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 19:30 – 20:30

Domas Žutautas
Domas yra jaunas ir ambicingas dainų rašytojas, atliekantis tiek savo kūrybą, tiek žinomus cover‘ius, suteikdamas jiems savitą, akustinį skambesį. Domo repertuare skamba tiek lietuviškos, tiek angliškos Ed Sheeran, Coldplay, George Ezra, ir kitų populiarių atlikėjų dainos. Domo pasirodymai pasižymi nuoširdumu, jaukumu, romantika ir jausmu lyg sėdėtumėte draugų rate prie laužo, tad Šiaurinis Ragas ir besileidžianti saulė sukurs puikią atmosferą šiam koncertui.

Danės g. 1 20:00 – 21:00

Ingaja

INGAJA – solo atlikėja ir dainų autorė ne vienerius metus renkanti savo muzikinį bagažą dalyvaujant įvairiuose projektuose. Muzikinis stilius susideda iš indie/pop/rock skambesių, tačiau atlikėjos savitas skambesys išlieka visose dainose. Brazdančios gitaros stygos ir originali kūryba yra neįpareigojanti, o dainų tekstai yra nostalgiški ir su potekste. INGAJA savo dainomis nori paskatinti žmones ieškoti savęs, išsižadėti visuomenės stereotipų ir sielą pripildyti gilesnais dalykais.

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 20:30 – 21:00

Akustinis Justinos ir Simo koncertas
Jaukus ir ramus akustinės muzikos vakaras netikėtoje vietoje – po Klaipėdos dramos teatro arkomis. Programoje skambės girdėta muzika savaip ir sava muzikantų kūryba. Su jumis bus Simas Buziliauskas – aktorius, mėgstantis dainuoti, autorius ir atlikėjas, optimistas, nuolat ieškantis naujų ir tikrų dalykų. Ir Klaipėdos dramos teatro aktorė Justina.

Teatro aikštė 20:30 – 22:00

Paukshtis

Dienovidžio skveras 21:00 – 22:00

Drum2gether su vinetu gentimi, muzikantais ir visais norinčiais
Drum2gether su Vinetu gentimi, muzikantais ir visais norinčiais šventės klausytojais. 21 val. kartu improvizuosite mušamųjų eisenoje nuo Šiaurinio rago iki Tiltųg./Turgaus g. sankryžos – Turgaus Records. Vėliau kartu Kasparu Petkum – būgnininku, perkusistu bei kompozitoriumi iš Klaipėdos, šiuo metu studijuojančiu Amsterdamo muzikos konservatorijoje, kursite bendrą perkusijos ir mušamųjų erdvę ir taip įprasminsite GATVĖS MUZIKĄ. Vinetų kaimas – tai aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio kaimas. Jo svečiai gyvena autentiškose indėnų palapinėse tipi, ar mediniuose nameliuose, maitinasi sveiku, palaimintu maistu, prausiasi lauko pirtyje, laisvę atranda jodami žirgais, besiirdami baidarėmis, kūrybos kibirkštį įžiebia muzikuodami.

Danės g. 1 (Danės g. 1) 21:00 – 21:30

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 21:30 – 22:00

Larion Dyakov

Larion Dyakov – Klaipėdoje gyvenantis muzikos kūrėjas ir atlikėjas iš Karaliaučiaus. Grodamas Larionas pasitelkia įvairius garso efektus ir garso procesorius (loop station). Jų pagalba Larionas gyvai, realiui laiku kuria daugiasluoksnes partitūras naudodamas tik vieną instrumentą – altą. Taigi ir Lariono istorijos apie stygas: žmogaus viduje ir virš galvos.

Turgaus g. ir Tiltų g. sankryža 21:00 – 21:30