Naudinga žinoti

Kelionės su vaikais: kur atostogauti?

Kelionės su šeima neretai gali tapti iššūkiu: suaugusieji nori poilsio, ramybės, apsilankymo unikaliose vietovėse, o vaikai labiau linkę pramogauti ir pasinerti į laimingą vaikystę. „Kalba Klaipėda“ pataria, kokias keliones rinktis, norintiems atostogauti su šeima.

Kelionė į Turkiją.

Tai bene populiariausia kryptis, kurią renkasi šeimos su vaikais. Turkijos šalis be galo spalvinga ir turinti savitų įspūdingų vietų tiek poilsiui, tiek aktyviam laisvalaikio praleidimui. Čia kainos nėra aukštos, o viešbučių gausa patenkins net išrankiausių poilsiautojų lūkesčius! Šalyje rasite tiek saulėtus paplūdimius, tiek didingus kalnus, pašonėje upelius ir ežerus, o miško takeliai kvies pasimėgauti gamtos grožiu ir nuostabiais kvapais. Patogiausia tai, kad saulėtoje Turkijoje šalia viešbučių galima rasti įvairias pramogas vaikams: žaidimų aikšteles, baseinus, vandens kalnelius, vaikų klubus, animatorių paslaugas, atskirus restoranus ir dar daug kitų įdomybių! Šalyje netrūksta ekskursijų, kurios sudomintų ne tik suaugusiuosius, bet ir jų vaikus. Tai kelionė, kurioje yra galimybė ir ramiai pailsėti, ir tuo pačiu patirti nepamirštamus įspūdžius pramogaujant.

Kelionė į Egiptą.

Dar viena kryptis, puikiai tinkanti keliauti su vaikais. Egipte, kaip ir Turkijoje, galima rasti įspūdingus viešbučius su įvairiomis pramogomis. Egipte tiek vaikams, tiek suaugusiesiems norisi išbandyti jodinėjimą kupranugariais ar pasivažinėjimą su džipais po smėlėtas dykumas. Kas smagiausia, čia puikiai galima susipažinti su vietinių kultūra, paragauti tradicinių patiekalų autentiškose vietose! Vaikams patiks ir delfinų šou, ir iškyla, apžiūrint paslaptingąsias piramides. Vandens mėgėjams šalyje siūlomas nardymas Raudonojoje jūroje, kur puikiais vaizdais atsiveria spalvingieji koraliniai rifai, gyvūnija bei augalija. Įsimintinus įspūdžius patirs ir vaikas, ir suaugęs!

Kelionė į Graikijos salą Kretą.

Esate girdėję, kad Graikija myli vaikus? Įsitikinti visai nesunku. Šalies viešbučiuose galima rasti specialius valgiaraščius, sudarytus būtent vaikams, o pramogoms puikiai tinka ir vandens kalneliai, atskiri baseinai. Čia laukia ir įvairiausi žygiai po tarpeklius, pasivaikščiojimas po Kretos žymųjį akvariumą, vaikams smagu leistis į parko nuotykius aplink dinozaurų erdvę, o esant dideliam norui – galima išmokti nardyti!

Kelionė į Ispanijos salą Tenerifę.

Kosta Brava, Alikantė, Ibiza, Malaga, Maljorka ir Tenerifė – žymiausi Ispanijos kurortai, viliojantys šiluma ir auksinio smėlio paplūdimiais, kurie tampa neatsiejama atostogų dalimi. Tenerifė – įspūdinga vieta, kurioje vaikai liks nustebę. Čia galima pamatyti miegantį ugnikalnį, lavos takus, „Loro parko“ gyvūnijos pasaulį, o pramogų paketą puikiai papildys ir vandens atrakcionų parkas „Siam“. Šalyje vyksta įvairios ekskursijos, kurių metu yra galimybė stebėti delfinus, banginius, o galbūt net ir orkas! Be vandens gyvūnų, Tenerifėje pravartu apsilankyti ir fermoje, kurioje spalvoti drugeliai džiugina kiekvieno tiek suaugusiojo, tiek vaiko akį. Jeigu pritrūks nuotykių su vaikais, šalyje galima apsilankyti Mokslo ir kosmoso muziejuje, kuriame lauks nepakartojami įspūdžiai! Tenerifė stebina savo kraštovaizdžiu, klimatu ir įvairiausiais gamtos stebuklais.