Kalba ekspertai

Kavinės savininkai sutiko griauti sieną

Turgaus g. 11-ajame name šiuo metu tvarkomos buitinės nuotekos ir vandentiekis. Norint atlikti šiuos darbus reikia išgriauti sienas, štai čia dažniausiai kyla daug kliūčių, viena iš jų – reikalingas savininkų sutikimas.

Šiame pastate įsikūrusi kavinė , kurios savininkai iš karto sutiko su visais „Danės būsto“ atliekamais veiksmais. Tai nustebino netgi visko mačiusį namo administratorių. „Prireikus griauti sienas komercinėse patalpose, dažniausiai savininkai nesutinka, nes kyla trukdžių jų verslui. Tačiau šios kavinės savininkai mielai sutiko su mumis bendradarbiauti ir patys padėjo ruošti sieną išgriovimui“, – nustebęs kalbėjo pastatų administravimo vadybininkas Arūnas Sėlenis.

Nuotekas ir vandentiekį reikėjo tvarkyti, nes vamzdžiai buvo labai seni, suskilę, surūdiję, todėl pelijo sienos, rūdimis pasidengė ir šalia esantys vamzdžiai. Po remonto prakirsta siena bus sutvarkyta ne iki galo: užbetonuota ir uždėtas gipsas. Savininkai pareiškė norą patys susitvarkyti estetinį vaizdą.

Šioje istorijoje buvo ypatingai svarbus bendradarbiavimas, kitu atveju darbų procesas būtų užsitęsęs. Dabar patenkinti liko patalpų savininkai, kurie nuoširdaus bendradarbiavimo pagalba palengvino kanalizacijos atnaujinimo darbus.

Norėdami, kad jūsų name būtų sutvarkyti buitinių nuotekų vamzdynai ar vandentiekis, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.