Kalba ekspertai

Kas brangiau: elektros skydelio rekonstrukcija ar nauja buitinė technika?

Elektros skydelis prieš ir po
Elektros skydelis prieš ir po

Neretai gyventojai į name įrengtas sistemas žiūri aplaidžiai. Norėdami sutaupyti nekeičia senų instaliacijų naujomis, nors jos namuose įrengtos nuo namo pastatymo. Atliekant remontus keičiami įvadiniai, butų automatai, gnybtai, laidai.

Minijos g. 131-ojo daugiabučio gyventojai norėdami išvengti nelaimės, nusprendė rekonstruoti seną skydelį. „Baiminomės dėl savo namų saugumo. Norėjome, kad grįžus namo nereikėtų bijoti, kad dėl netvarkingo įrenginio kas nors užsidegs arba perdegs mūsų daiktai“, — pasakojo namo gyventoja Viktorija.

Skydelis atnaujintas, nes seni laidai buvo apsvilę, aprūkę, kontaktas surūdijęs ir tai gąsdino ne tik specialistus, bet ir gyventojus. Pasak darbus atlikusio elektriko „Ypač svarbu, kad būtų tvarkingi nuliniai laidai, nes jiems perdegus, sudega ir visa buitinė technika namuose“.

Elektros skydelių remontas kainuoja kur kas mažiau, negu keisti visą bute perdegusią buitinę techniką. Taip pat sumažėja gaisro pavojus, užkertamas kelias nelegaliai naudotis bendrąja elektra.

Norėdami atnaujinti bendrosios elektros skydelius, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite numeriu 8 700 55 966.