Kalba ekspertai

Kanalizacijoje – plastikinis butelis

Kairėje: Šaulių g. 42-ajame name rasta medžiaga bei šakutė Dešinėje: vaizdas po kanalizacijos avarijos
Kairėje: Šaulių g. 42-ajame name rasta medžiaga bei šakutė
Dešinėje: vaizdas po kanalizacijos avarijos

Gyventojai į klozetus ar kriaukles neretai  pila maisto likučius ar kavos tirščius, tačiau dažnai avarinės tarnybos darbuotojai randa ir neįprastų daiktų: skardinių, plastikinių butelių, vaikų sauskelnių ar net valgymo įrankių!

Neseniai „Danės būstas“ gavo iškvietimą dėl užsikimšusios kanalizacijos Šaulių g. 42-ajame name. Ten nuvykusi avarinė tarnyba nesitikėjo, kad šio įvykio priežastis – didžiulis medžiagos gabalas.

Dažnai žmonės, mesdami stambias ir vandenyje netirpias atliekas į unitazą, net nesusimąsto, kad pridaro rūpesčių ne tik sau, bet ir kaimynams.

Užkimšti kanalizacijos stovai, tai papildomai išleisti pinigai –avarinės tarnybos paslaugos, rūsių valymai nuo fekalijų, o kai nepavyksta pravalyti vamzdynų – jų keitimas naujais pareikalauja visų gyventojų paploninti pinigines. O kur dar patalpose sklindantys nemalonūs kvapai.

Primename, kad į kriaukles ar klozetus negalima pilti riebalų, mesti stambių maisto atliekų ar panaudotų higienos priemonių, kurios vandenyje neyra. Elgdamiesi atsakingai saugosite ne tik savo, bet ir kaimynų turtą.
Įvykus vamzdynų avarijai skambinkite telefonu 8 700 55 966.