Naudinga žinoti Paslaugos

Ką ekstremalaus nuveikti Klaipėdoje? Pateikiame 5 pasiūlymus

 

Daugelis sako, jog Klaipėda yra vienas tinkamiausių miestų gyventi ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kalba Klaipėda“ nusprendė išrinkti penkias ekstremaliausias ir šiuolaikiškiausias pramogas šiame mieste, kurios ne tik padovanos stipriausius pojūčius, bet ir neišdildomus prisiminimus.

Šuolis parašiutu

Vos dešimt minučių mašina už Klaipėdos įsikūręs „Skydive Klaipėda“ parašiutininkų centras savo lankytojams siūlo patirti išties ekstremalių pojūčių jausmus. Čia jau per pirmąjį savo šuolį parašiutu galėsite patirti 30 sekundžių laisvą kritimą. Centras siūlo kartu su instruktoriumi iššokti iš 3000 metrų ir pasiekti net 200 km/h greitį. Visi pasiryžę šuoliui parašiutu ekstremalai gali pasirinkti ir profesionalaus operatoriaus paslaugas, kuris nufilmuos jūsų šuolį ir padarys visam gyvenimui likusias nuostabias ir žadą atimančias nuotraukas. Jei dar nepasinaudojote šia proga – tai padaryti vasarą yra puiki proga!

Čiuožimas vandenlente

Vandenlentės – tai pramoga, apjungianti snieglenčių, banglenčių ir vandens slidžių sporto elementus. Nors čiuožimas vandenlente ir yra puiki pramoga aktyvaus sporto mėgėjams, tačiau tai dažnai išbando ir nieko panašaus gyvenime nedarę žmonės. Klaipėdoje yra įsikūrę net keli vandenlenčių parkai, kuriuose yra įrengtos naujos ir modernios trasos bei figūros. Nors žvelgiant nuo kranto čiuožimas vandenlente ir atrodo labai sudėtingas bei pavojingas, tačiau kartą išbandę  – grįšite dar ir dar kartą. Pažadame!

Skydlenčių sportas

Slydlenčių sportas (angl. Skimboarding) yra ekstremalus vandens sportas, banglenčių sporto atmaina. Skirtingai nuo banglenčių, slydlentės yra mažesnės ir neturi pelekų. Slydlentininkai siekia pagauti lūžtančią bangą ir nuslysti kuo tolesnį atstumą išlaikydami pusiausvyrą. Skirtingai nuo kitų vandens sporto šakų – slydlenčių sporte veiksmas vysta palei pakrantę. Nors šią pramogą išdrįsta išbandyti ne visi, tačiau tai padarę teigia, kad tai prisimins dar labai ilgai.

Naktinis irklenčių turas

Naktinis turas irklentėmis yra būtent tai, ką privalo išbandyti kiekvienas! Ši pramoga ilgai išliks atmintyje tiek noriai besirenkantiems aktyvius laisvalaikio praleidimo būdus, tiek norintiems pamatyti miestą iš kitos perspektyvos ar atsipalaiduoti po dienos darbų gamtos apsuptyje, stebint stulbinantį povandeninį pasaulį. Sutemus bus plaukiama irklentėmis, prie kurių pritvirtintos specialios LED šviesos, leidžiančios matyti, kas yra po vandeniu. Tad ne tik plaukdami vandens keliais pamatysite naktinį miesto veidą, bet ir atrasite įspūdingą povandeninį pasaulį. Nors Klaipėdoje ši pramoga ir nėra labai dažnai, tačiau savarankiškai surinkus atitinkamo žmonių skaičiaus komandą, naktinį irklenčių turą jums gali suorganizuoti „goSUP.lt“ komanda.

Pasivažinėjimas riedlente su jėgos aitvaru

Tai yra viena šiuolaikiškiausių galimybių pagauti vėją. Kas galėjo pagalvoti, jog ekstremalių pojūčių mėgėjai sugalvos sujungti kalnų riedlentės stabilumą ir vėjo aitvaro greitį? Išmokus pasikinkyti vėją, kalnų riedlente bus galima lėkti nepakartojamais Palangos ir Nemirsetos paplūdimiais. Ši pramoga ne tik jums suteiks aštrius pojūčius, bet ir suteiks galimybę pasižvalgyti po gražiausių Lietuvos paplūdimių apylinkes!