Šiandien rajone

Įstaigose įjungiamas šildymas

Kai kurioms įstaigosms įjungtas šildymas
Kai kurioms įstaigosms įjungtas šildymas

Atšalus orams, norisi sugrįžti į šiltus namus, tačiau šiluma džiaugsis dar ne visi Klaipėdos gyventojai. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo spalio 6 d. pradedamas šildymo sezonas Klaipėdos miesto savivaldybės biudžetinėse socialinių paslaugų, ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose.

Butuose šildymo sezonas dar neskelbiamas. Tačiau gyventojai, kurie yra tinkamai parengę savo šildymo sistemas ir neskolingi šilumos tiekėjui, turi galimybę daugumos prašymu įjungti šildymą anksčiau. Reikia kreiptis į namo administratorių ir apie savo sprendimą pranešti šilumos tiekėjui, kuris ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendina.

Norint, kad radiatoriai pradėtų veikti vos įjungus šildymą, reikia juos paruošti. Atlikus pasiruošimo žiemos sezonui darbus, šildymo sistemoje kartais susikaupia oras, dėl to nešyla dalis daugiabučio radiatorių. Radiatoriuose susikaupęs oras kyla į viršų, todėl jį reikia išleisti viršutiniuose namo aukštuose. Nuorinus radiatorius, techninis vanduo (termofikatas) sistemoje pasiskirsto tolygiai – ima šilti ir iki tol nešilę radiatoriai.

Neturintys galimybių to padaryti patys, gali kreiptis į namo administratorių. Ši paslauga priklauso bendriems namo priežiūros darbams ir papildomai nėra apmokestinama.