Naudinga žinoti

Išskirtinio dizaino papuošalai: ką rinktis?

Šiais laikais vis labiau populiarėjančios įvairios mados tendencijos diktuoja stiliaus standartus. Ne paslaptis, kad prie aprangos stiliaus verta priderinti ir kaklo papuošalus, auskarus ar kitas detales, kurios suteiks išskirtinio žavesio ir unikalumo pojūtį.  

„Karikartel“

Tai rankų darbo papuošalai, kurie su meile pagaminami Lietuvoje. Patyrę savo srities žinovai visada patars stiliaus klausimais. „Karikartel“ vadovaujasi žmogui artimais akcentais, pabrėždami, jog mažos detalės gali būti iškalbingesnės už bet kokius žodžius. Čia galima rasti įvairių kolekcijų, kuriose ir grandinėlės, ir unikalaus grožio auskarai, taip pat apyrankės bei žiedai. Vis labiau populiarėjantys papuošalai poroms gali būti individualiai graviruojami su norimais inicialais. Taip pat yra galimybė įsigyti ir automobilio aksesuarų. „Karikartel“ puikiai tiks kiekvienai progai tiek moteriai, tiek vyrui.

„ZigiZigi“

„ZigiZigi“ asortimente vyrauja moterims pritaikyti įvairūs papuošalai: lankeliai, skarelės ir gumytės, segtukai plaukams, kaklo papuošalai bei apyrankės, taip pat auskarai. Siūlomos ir išskirtinio dizaino kojinės, laisvalaikio treningai bei akinių grandinėlės ar laikikliai. Ieškant unikalios dovanos, čia puikiai rasite dovanų idėjų rinkinius, kurie itin spalvingi ir dvelkiantys žavesiu. „ZigiZigi“ rūpi išpildyti kiekvieno kliento norus.

Simona Brazdžionytė, „Menas be ribų“

Šie Simonos Brazdžionytės kurti unikalūs papuošalai itin pamėgti ne tik klientų, bet ir garsenybių, kurios mielai dalijasi merginos entuziazmu suteikti kitiems ypatingą džiaugsmą su išskirtinumo elementais. Čia siūloma įsigyti auskarus, grandinėles, vėrinius bei apyrankes. Taip pat yra galimybė pasižvalgyti ir po įvairius komplektus, kurie išpuoselėti ir autentiški. 

Kòty

„Kòty“ juvelyrikos dizainas paprastas bei minimalistinis, tačiau pabrėžiantis asmenybės tiek vidinio, tiek ir išorinio grožio detales. „Kòty“ naudojama tik aukščiausios kokybės 925 prabos sidabras, o visi papuošalai akcentuojami į nesenstančio produkto gamybą. Čia galima rasti tiek išskirtinių auskarų dizaino elementų, tiek įvairių žiedų, kaklo papuošalų ar apyrankių, kurios dera prie kiekvieno aprangos stiliaus.