Šiandien rajone

Ieva Zasimauskaitė: „Čia jaučiuosi kaip namuose!“

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė nekantriai laukia koncerto Klaipėdoje.

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė žavi publiką ne tik savo balsu, bet ir neblėstančia energija ir pozityvu, kuriuo užkrečia ir kitus. Šiomis dienomis atlikėja keliauja po Lietuvą su savo naujuoju koncertiniu turu ir balandžio 26 dieną lankysis Klaipėdoje.

Ji mielai sutiko duoti išskirtinį interviu „Kalba Klaipėda“ skaitytojams.

Kokia pirma mintis šauna į galvą pagalvojus apie Klaipėdą?

Klaipėdos uostas ir, kad iš ten galima nusikelti į Delfinariumą. Tai čia, turbūt, pirma mintis. Ten visada gera būti. Ramybė ir jaukumas.

Kuri Klaipėdos vieta yra tavo mylimiausia? Kodėl?

Atsimenu, kai buvau kokių 15 metų, mes su drauge visada eidavome į Friedricho pasažą ir Friedricho kiemelį. Net nepamenu, kaip tiksliai vadinasi. Man patiko, kad ten labai panašu į Italiją. Ten jautiesi ir kaip namie ir, tuo pačiu, kaip labai gerose atostogose.

Jei turėtum laisvą dieną be koncertų ir repeticijų, kur leistum laiką?

Laiką leisčiau miške. Man labai patinka miškas. Mano svajonė – turėti trobelę su židiniu prie kokio nors vandens telkinio. Tai va, taip norėčiau leisti laiką, jei nebūtų koncertų ir repeticijų. Visada važiuočiau į tokią sodybėlę.

Klaipėdoje koncertuoji ne pirmą kartą. Koks jausmas dainuoti šio miesto publikai?

Visada tik geriausias jausmas, nes Klaipėdos publika yra labai kitokia. Aš čia jaučiuosi kaip namuose. Ten visąlaik būna labai, labai šiltas priėmimas. Būtent todėl įtraukiau Klaipėdą į savo koncertų turą.

Kokie tau yra klaipėdiečiai?

Klaipėdiečiai yra labai šilti, atviri, nuoširdūs, draugiški, paprasti, intelektualūs ir ramūs žmonės. Man norisi klaipėdiečius apibūdinti tik visais geriausiais žodžiais. Kadangi ten turiu draugų, tai čia lankausi tikrai neretai.

Kuo Klaipėda išsiskiria iš kitų Lietuvos miestų?

Jūra… Atrodo, jog Klaipėda tikrai skiriasi nuo kitų miestų, kuriuose yra jūra, pavyzdžiui, nuo Palangos ar Nidos. Čia tarsi išgyveni atostogas, bet tuo pat metu tu gali rasti ir viską, ko tau reikia gyvenimui. Tai lyg kasdienybės ir atostogų jausmas viename.

Ko palinkėtum klaipėdiečiams?

Išlaikyti tą savo vidinę ramybę ir nepamesti savęs. Nebandyti prisitaikyti prie kitų miestų. Būti savimi. Būti klaipėdiečiais, nes tai labai jums tinka. Visiems linkiu laimės, nes visi kita yra tik nereikšmingos detalės.

Ačiū už pokalbį!