Naudinga žinoti Renginiai

Į Klaipėdą grįžta masinis išpardavimas!

Jau šį šeštadienį Švyturio arenoje visus pasitiks tradicinis „Uodo“ šeimų turgelis

Jau šį šeštadienį, lapkričio 9 dieną, į Švyturio areną sugrįžta tradicija tapęs „Uodo“ šeimos turgelis, kuris į Klaipėdą atkeliauja kone kas mėnesį. Kiekvieną kartą jis sutraukia būrį ne tik daiktus antram gyvenimui prikelti pasirengusių pirkėjų, bet ir prekybininkų, eiles stalų nuklojančių įvairiausių lobių.

Dar prieš kelias savaites Klaipėdos prekybininkai ar gyventojai, turintys nebenaudojamų daiktų, nebenešiojamų drabužių ar nebereikalingų vaikiškų žaislų galėjo pradėti registruotis į „Uodo“ šeimos turgelį, kuris vyks lapkričio 9 dieną 10-14 valandomis Švyturio arenoje. Kaip pasakoja „Uodo“ šeimos turgelio projektų vadovė Jūratė Silevičienė, „Uodas“ savo veiklą pradėjo prieš šešerius metus. Klaipėdos arenoje jis rengiamas jau penktus metus iš eilės.

Tradicija, jog daugiausia prekių, nuklojančių stalus yra skirtos vaikams: drabužiai, batai, nebenaudojami žaislai ir kiti mažiesiems reikalingi daiktai.

Didžiausią reikšmę susidomėjusių pirkėjų skaičiui turi sezonas – daugiausia klientų, būtent, ir sulaukiama tuo metu, kai keičiasi sezonas – pavasarį ir rudenį. Organizatoriai teigia, jog visuose miestuose rudenį lankomumas yra labai didelis.

„Smagu, jog didžioji dalis prekiautojų pas mus sugrįžta nebe pirmą kartą. O jei jau jie grįžta dar ir dar kartą, matyt, jog jiems sekasi išties neblogai. Kadangi aš ir pati esu mama, būna, jog ryte po visų organizacinių darbų, taip pat prisijungiu prie turgelio prekiautojų ir kitiems siūlau įsigyti mano vaikų nešiotus drabužėlius. Nežinau, ar tai sėkmė, tačiau Šiauliuose man visada sekasi labai puikiai“, – sako „Uodo“ šeimos turgelio organizatorė.

„Uodo“ turgelyje gyventojai gali pasirinkti prekiauti ir savo gamybos rankdarbiais. J. Silevičienė pasakoja, jog jau ne kartą pasitvirtino, jog „Uodo“ turgelis yra puikus tramplynas į prekybininkų sėkmę. „Galėčiau suskaičiuoti ne vieną prekybininką, kurį mūsų turgeliai išaugino: jie čia atrado savo auditoriją ir išėjo į dar didesnes muges“.

Daugiau informacijos apie renginį rasite: https://www.facebook.com/events/472329716690835/