Naudinga žinoti Šiandien rajone

Gyventojai kviečiami teikti pasiūlymus Vaidilos aikštės projektui

Miesto savivaldybė lapkričio 8 d. kviečia klaipėdiečius į viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro pristatymą.

Planuojama, kad „Vaidilos“ aikštė bus sutvarkyta įrengiant naują dangą tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams, taip pat statant nauju suoliukus, šiukšliadėžes, kitus mažosios architektūros elementus. Sutvarkytas fontanas, naujos žalios vejos ir vaikų žaidimo aikštelės, belaidžio interneto prieiga bei naujas apšvietimas – tokia aikštė turėtų pasitikti uostamiesčio gyventojus ir svečius jau 2020 m.

Pačią aikštę siūloma dalinti į dvi zonas: aktyviąją ir pasyviąją. Jaunimui pritraukti ketinama pastatyti modernią terasą, o darbartinė automobilių aikštelė šalia Taikos pr. ir „Technoramos“ taptų aktyvia zona: veiktų interaktyvūs fontanai, traukos objektu taptų ir atsinaujinęs baseinas.

Arčiau „Technoramos“ siūloma formuoti alėją-skverą su dviračių taku, vedančiu į Ąžuolyno parką. Pasyvesnėje aikštės zonoje turėtų būti įrengta vaikų žaidimų aikštelė su dideliu tinklu, o šalia – suformuoti gėlynai, pastatyti suoliukai.

Iki lapkričio 8 d. gyventojai gali susipažinti su projektiniais pasiūlymais ir teikti savo pastebėjimus.

Viešas Vaidilos aikštės pristatymas vyks lapkričio 8 d. 17.30 val. tarybos posėdžių salėje Liepų g. 11.

Ar laukiate atsinaujinusios Vaidilos aikštės? Pasidalinkite!